2019m  Lietuvos  darts reitingas (moterys)
    TOP 12     Tilžės Taurė 2019.02.23 SMIGINIS LT 2019.02.02 LT MASTERS 2019.01.12 Čempionatas 2018.12.09 AUKSINĖ STRĖLĖ 2018.11.24 Prienai 2018.11.17 TOPAS 2018.10.27 KAIŠIADORYS 2018.10.13 PELĖDA 2018.09.22 Vilnius 2018.05.13 LT OPEN 2018.05.12 Žemaičiai 2018.04.28 LDSF Taurė 2018.04.14 Žiežmariai 2018.03.24
Vieta Reitinge Vardas  Pavardė Taškai viso Klubas Miestas vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai
1 Kornelija LUŠAITĖ 257 STRĖLĖ Jonava 5-8v 7 II 20 I 60 I 60 III 10 I 40 II 20 I 40                        
2 Algina JUKNAITĖ 250 DUBLIS Vilnius I 40 I 40 II 45 5-8v 15 9-12v 2 5-8v 7 5-8v 7 9-12v 2 III 10 17-24v 4 5-8v 15     III 25 I 40
3 Renata VAIKUTIENĖ 241 STRĖLĖ Jonava 9-12v 4 III 10 5-6v 20 II 40 5-8v 7 5-8v 7 III 10 III 10 I 40 9-16v 7 17-32v 4 II 20 I 60 III 10
4 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 235 SMIGINIS LT Kaunas III 10 5-8v 7 III 30 III 25 II 20 II 20 III 10 III 10 II 20 5-8v 15 5-8v 15 I 40 9-12v 8 II 20
5 Asta JUKNIENĖ 198 DUBLIS Elektrėnai 5-8v 7 5-8v 7 IV 25 5-8v 15 5-8v 7 III 10 I 40 II 20 III 10 III 25 9-16v 7     III 25 5-8v 7
6 Raminta KVEDARAITĖ 125 TRAJEKTORIJA Kaunas 13-16v 2 9-12v 2 5-6v 20 9-12v 8 I 40 III 10     5-8v 7     17-24v 4     5-6v 7 5-8v 15 III 10
7 Arūnė KVEDARIENĖ 65 TRAJEKTORIJA Kaunas 13-16v 2 9-12v 2 9-10v 9 9-12v 8     9-12v 2 5-8v 7 9-12v 2 7-8v 4 25-32v 2     III 10 5-8v 15 9-12v 2
8 Irena BAUZE 62 Mažeikių DARTS SK Latvija III 10 5-8v 7 9-10v 9     5-8v 7 9-12v 2             25-32v 2 5-8v 15 III 10        
9 Irena ČIPLIENĖ 57 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai 17-18v 1 9-12v 2 7-8v 12 13-14v 4 9-12v 2 13-15v 1 9-12v 2 9-12v 2     17-24v 4 17-32v 4 9-10v 2 5-8v 15 5-8v 7
10 Rūta ŠEREŠKOVA 54 APUOKAS Vilnius 13-16v 2                 13-15v 1                     7-8v 4 II 40 5-8v 7
11 Milda ZDANAUSKAITĖ 49 TRAJEKTORIJA Kaunas 9-12v 4 9-12v 2 7-8v 12 5-8v 15 III 10 9-12v 2 9-12v 2 9-12v 2                        
12 Audra PETKELIENĖ 40 SMIGINIS LT Klaipėda 13-16v 2 5-8v 7     5-8v 15     9-12v 2 5-8v 7 5-8v 7                        
13 Jurgita ŠAKIENĖ 31 SMIGINIS LT Kaunas                 13-15v 1 13-15v 1     13-16v 1 5-6v 7 17-24v 4 17-32v 4 5-6v 7 13v 4 9-12v 2
14 Violeta POVILAITIENĖ 22 SMIGINIS LT Kaunas 9-12v 4                     9-12v 2 5-8v 7     25-32v 2             5-8v 7
15 Milda ZUBAVIČIENĖ 20 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai 17-18v 1                                         7-8v 4 5-8v 15    
16 Dorota ADOMAVIČIŪTĖ 15 APUOKAS Vilnius                     5-8v 7                         9-12v 8    
17 Indrė ARLINSKAITĖ 15 Legas Vilnius             9-12v 8             5-8v 7                        
18 Laima UPENIECE 11 Mažeikių DARTS SK Latvija                 9-12v 2                 25-32v 2 9-16v 7            
19 Vyta ORLOVIENĖ 9 STRĖLĖ Jonava                                                 9-12v 8 13-16v 1
20 Gabrielė MONDEIKYTĖ 8 APUOKAS Vilnius                                                 9-12v 8    
21 Sandra JASULYTĖ 8 Legas Vilnius 5-8v 7 13-14v 1                                                
22 Eglė GALDIKAITĖ 5 TOPAS Kretinga 9-12v 4 13-14v 1                                                
23 Gabrielė GARBATAVIČIŪTĖ 2 DUBLIS Elektrėnai                                                     9-12v 2
24 Miglė IVAŠKEVIČIENĖ 2 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                     9-12v 2
25 Greta KLIOKYTĖ 1 DUBLIS Elektrėnai                                                     13-16v 1
26 Erika HANSEN 0 STRĖLĖ Norvegija                                                        
27 Viktorija JASIŪNAITĖ 0 STRĖLĖ Jonava                                                        
28 Rytė BANAITIENĖ 0 STRĖLĖ Jonava                                                        
29 Aurita SIRVYDYTĖ 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
30 Viktorija UZELA 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
31 Gintarė SERBENTAITĖ 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
32   0                                                            
LICENZIJUOTI ŽAIDĖJAI VARŽYBOSE 16 13 10 11 11 14 10 13 6 11 8 9 13 14
KITI 2 1 3 4 1 2 2 1 21 26 1 1
2019m  Lietuvos  darts reitingas (moterys)
    TOP 12     LDSF Taurė 2019.04.06 Žiežmariai 2019.03.16 Tilžės Taurė 2019.02.23 SMIGINIS LT 2019.02.02 LT MASTERS 2019.01.12 Čempionatas 2018.12.09 AUKSINĖ STRĖLĖ 2018.11.24 Prienai 2018.11.17 TOPAS 2018.10.27 KAIŠIADORYS 2018.10.13 PELĖDA 2018.09.22 Vilnius 2018.05.13 LT OPEN 2018.05.12 Žemaičiai 2018.04.28
Vieta Reitinge Vardas  Pavardė Taškai viso Klubas Miestas vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai
1 Kornelija LUŠAITĖ 337 STRĖLĖ Jonava I 60 II 20 5-8v 7 II 20 I 60 I 60 III 10 I 40 II 20 I 40                
2 Algina JUKNAITĖ 240 DUBLIS Vilnius 5-8v 15 I 40 I 40 I 40 II 45 5-8v 15 9-12v 2 5-8v 7 5-8v 7 9-12v 2 III 10 17-24v 4 5-8v 15    
3 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 240 SMIGINIS LT Kaunas III 25 III 10 III 10 5-8v 7 III 30 III 25 II 20 II 20 III 10 III 10 II 20 5-8v 15 5-8v 15 I 40
4 Asta JUKNIENĖ 213 DUBLIS Elektrėnai II 40 9-12v 4 5-8v 7 5-8v 7 IV 25 5-8v 15 5-8v 7 III 10 I 40 II 20 III 10 III 25 9-16v 7    
5 Renata VAIKUTIENĖ 196 STRĖLĖ Jonava 5-8v 15 III 10 9-12v 4 III 10 5-6v 20 II 40 5-8v 7 5-8v 7 III 10 III 10 I 40 9-16v 7 17-32v 4 II 20
6 Raminta KVEDARAITĖ 122 TRAJEKTORIJA Kaunas 5-8v 15 5-8v 7 13-16v 2 9-12v 2 5-6v 20 9-12v 8 I 40 III 10     5-8v 7     17-24v 4     5-6v 7
7 Irena BAUZE 66 Mažeikių DARTS SK Latvija     9-12v 4 III 10 5-8v 7 9-10v 9     5-8v 7 9-12v 2             25-32v 2 5-8v 15 III 10
8 Arūnė KVEDARIENĖ 56 TRAJEKTORIJA Kaunas 13-16v 6 13-16v 2 13-16v 2 9-12v 2 9-10v 9 9-12v 8     9-12v 2 5-8v 7 9-12v 2 7-8v 4 25-32v 2     III 10
9 Milda ZDANAUSKAITĖ 56 TRAJEKTORIJA Kaunas 17-22v   5-8v 7 9-12v 4 9-12v 2 7-8v 12 5-8v 15 III 10 9-12v 2 9-12v 2 9-12v 2                
10 Audra PETKELIENĖ 48 SMIGINIS LT Klaipėda 9-12v 8     13-16v 2 5-8v 7     5-8v 15     9-12v 2 5-8v 7 5-8v 7                
11 Irena ČIPLIENĖ 44 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai 9-12v 8 17-19v 1 17-18v 1 9-12v 2 7-8v 12 13-14v 4 9-12v 2 13-15v 1 9-12v 2 9-12v 2     17-24v 4 17-32v 4 9-10v 2
12 Violeta POVILAITIENĖ 28 SMIGINIS LT Kaunas 13-16v 6 5-8v 7 9-12v 4                     9-12v 2 5-8v 7     25-32v 2        
13 Eglė GALDIKAITĖ 27 TOPAS Kretinga 5-8v 15 5-8v 7 9-12v 4 13-14v 1                                        
14 Jurgita ŠAKIENĖ 25 SMIGINIS LT Kaunas 17-22v                       13-15v 1 13-15v 1     13-16v 1 5-6v 7 17-24v 4 17-32v 4 5-6v 7
15 Erika HANSEN 25 STRĖLĖ Norvegija III 25                                                    
16 Indrė ARLINSKAITĖ 19 Legas Vilnius 17-22v 2 13-16v 2             9-12v 8             5-8v 7                
17 Sandra JASULYTĖ 18 Legas Vilnius 9-12v 8 13-16v 2 5-8v 7 13-14v 1                                        
18 Laima RADŽIŪTĖ 18 APUOKAS Vilnius 13-16v 6 17-19v 1 5-8v 7                             7-8v 4            
19 Gabrielė GARBATAVIČIŪTĖ 12 DUBLIS Elektrėnai 9-12v 8 9-12v 4                                                
20 Rūta ŠEREŠKOVA 11 APUOKAS Vilnius     9-12v 4 13-16v 2                 13-15v 1                     7-8v 4
21 Laima UPENIECE 11 Mažeikių DARTS SK Latvija                         9-12v 2                 25-32v 2 9-16v 7    
22 Greta GUDZINEVIČIŪTĖ 8 Legas Vilnius 13-16v 6 13-16v 2                                                
23 Milda ZUBAVIČIENĖ 7 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai 17-22v 2     17-18v 1                                         7-8v 4
24 Dorota ADOMAVIČIŪTĖ 7 APUOKAS Vilnius                             5-8v 7                        
25 Greta KLIOKYTĖ 2 DUBLIS Elektrėnai 17-22v 2                                                    
26 Sigita Lukauskytė 2 STRĖLĖ Jonava 17-22v 2                                                    
27 Patricija ANDRIJAITYTĖ 1 Legas Vilnius     17-19v 1                                                
28 Vyta ORLOVIENĖ 0 STRĖLĖ Jonava                                                        
29 Gabrielė MONDEIKYTĖ 0 APUOKAS Vilnius                                                        
30 Miglė IVAŠKEVIČIENĖ 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
31 Viktorija JASIŪNAITĖ 0 STRĖLĖ Jonava                                                      
32 Rytė BANAITIENĖ 0 STRĖLĖ Jonava                                                        
33 Aurita SIRVYDYTĖ 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
34 Viktorija UZELA 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
40 Gintarė SERBENTAITĖ 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
LICENZIJUOTI ŽAIDĖJAI VARŽYBOSE 20 19 17 13 10 11 11 14 10 13 7 11 8 9
KITI 2 1 3 4 1 2 2 1 21 26 1