2020m  Lietuvos  darts reitingas (moterys)
    TOP 12     SMIGINIS LT 2020.03.07 Tilžės Taurė 2020.02.22 LT MASTERS 2020.01.11 Čempionatas 2019.12.07 Prienai 2019.11.30 AUKSINĖ STRĖLĖ 2019.11.16 KAIŠIADORYS 2019.10.19 Elektrėnai 2019.09.14 TOPAS 2019.07.27 Vilnius 2019.05.12 LT OPEN 2019.05.11 Žemaičiai 2019.04.27 LDSF Taurė 2019.04.06 Žiežmariai 2019.03.16
Vieta Reitinge Vardas  Pavardė Taškai viso Klubas Miestas vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai
1 Kornelija LUŠAITĖ 339 Vilniaus LEGIONAS Vilnius III 10 I 40 II 45 5-8v 15 I 40 5-8v 7 I 40         5-8v 15 9-16v 7 I 40 I 60 II 20
2 Algina JUKNAITĖ 267 DUBLIS Vilnius 5-8v 7 5-8v 7 III 30 I 60 5-8v 7     5-8v 7 I 40 I 40 9-16v 7 9-16v 7     5-8v 15 I 40
3 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 233 SMIGINIS LT Kaunas 5-8v 7 9-12v 4 I 60 II 40 III 10 I 40 III 10 III 10 III 10 17-24v 4 25-32v 3 5-8v 7 III 25 III 10
4 Asta JUKNIENĖ 208 DUBLIS Elektrėnai I 40 5-8v 7 IV 25 III 25 5-8v 7 III 10 III 10 II 20 III 10 9-16v 7 17-24v 4 5-8v 7 II 40 9-12v 4
5 Renata VAIKUTIENĖ 123 STRĖLĖ Jonava II 20 17-20v 1 5-6v 20 9-12v 8 III 10 5-8v 7 II 20     5-8v 7     25-32v 3 9-12v 2 5-8v 15 III 10
6 Eglė GALDIKAITĖ 111 Vilniaus LEGIONAS Vilnius 5-8v 7 13-16v 2 5-6v 20 5-8v 15 II 20 5-8v 7 13-16v 2 9-12v 2     33v 2 17-24v 4 III 10 5-8v 15 5-8v 7
7 Milda ZDANAUSKAITĖ 92 TRAJEKTORIJA Kaunas III 10 II 20     5-8v 15 9-12v 2     9-12v 4 III 10             II 20 17-22v 4 5-8v 7
8 Raminta KVEDARAITĖ 78 TRAJEKTORIJA Kaunas     5-8v 7 11-12v 6 9-12v 8 9-12v 2 5-8v 7 13-16v 2 5-8v 7 5-8v 7         III 10 5-8v 15 5-8v 7
9 Arūnė KVEDARIENĖ 75 TRAJEKTORIJA Kaunas     9-12v 4 11-12v 6 9-12v 8 5-8v 7 9-12v 4 9-12v 4 5-8v 7 II 20         5-8v 7 13-16v 6 13-16v 2
10 Erika HANSEN 61 STRĖLĖ Norvegija             III 25                     9-16v 7 17-24v 4     III 25    
11 Irena BAUZE 59 Mažeikių DARTS SK Latvija         9-10v 9         II 20 9-12v 4 5-8v 7 5-8v 7 17-24v 4 33-38v 2 9-12v 2     9-12v 4
12 Jurgita ŠAKIENĖ 48 SMIGINIS LT Kaunas 5-8v 7 13-16v 2 7-8v 12 9-12v 8 13-15v 1 9-12v 4 17-21v 1 5-8v 7         33-38v 2     17-22v 4    
13 Violeta POVILAITIENĖ 42 SMIGINIS LT Kaunas         7-8v 12 5-8v 15 9-12v 2                             13-16v 6 5-8v 7
14 Irena ČIPLIENĖ 30 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai 13-16v 1         13-16v 4 9-12v 2 13-16v 2 17-21v 1 9-12v 2 9-11v 2 25-32v 3 33-38v 2 9-12v 2 9-12v 8 17-19v 1
15 Jolita DRĄSUTIENĖ 29 TOPAS Kretinga 13-16v 1 9-12v 4 9-10v 9 13-16v 4 5-8v 7 9-12v 4                                
16 Greta GUDZINEVIČIŪTĖ 24 Legas Vilnius     17-20v 1     13-16v 4     13-16v 2 5-8v 7 9-12v 2                 13-16v 6 13-16v 2
17 Audra PETKELIENĖ 21 SMIGINIS LT Klaipėda 9-12v 2                 9-12v 4 5-8v 7                     9-12v 8    
18 Sigita Lukauskytė 15 Vilniaus LEGIONAS Vilnius             17v 2         13-16v 2                 5-8v 7 17-22v 4    
19 Laima UPENIECE 14 Mažeikių DARTS SK Latvija                                     9-16v 7 9-16v 7            
20 Rūta ŠEREŠKOVA 14 APUOKAS Vilnius     III 10                                             9-12v 4
21 Gabrielė GARBATAVIČIŪTĖ 12 DUBLIS Elektrėnai                                                 9-12v 8 9-12v 4
22 Aurelija KRILAVIČIENĖ 11 DUBLIS Elektrėnai     13-16v 2     13-16v 4 13-15v 1 13-16v 2 13-16v 2                            
23 Laima RADŽIŪTĖ 9 APUOKAS Vilnius                     17-20v 1 17-21v 1                     13-16v 6 17-19v 1
24 Neringa RAUDONYTĖ  7 APUOKAS Vilnius     5-8v 7                                                
25 Indrė ARLINSKAITĖ 6 Legas Vilnius                                                 17-22v 4 13-16v 2
26 Dorota ADOMAVIČIŪTĖ 5 APUOKAS Vilnius     9-12v 4             17-20v 1                                
27 Greta KLIOKYTĖ 4 DUBLIS Elektrėnai                                                 17-22v 4    
28 Irma DOBROVOLSKIENĖ 4 Legas Vilnius                     17-20v 1 17-21v 1 9-12v 2                        
29 Lina MALAKAUSKAITĖ 4 SMIGINIS LT Kaunas 9-12v 2 13-16v 2                                                
30 Jūratė DOMARKIENĖ 3 TOPAS Kretinga                     13-16v 2 17-21v 1                            
31 Gerda MALDEIKYTĖ 2 SMIGINIS LT Kaunas 9-12v 2                                                    
32 Ligita KRAUZAITĖ  1 APUOKAS Vilnius     17-20v 1                                                
33 Lina AUGULYTĖ BUTKUVIENĖ 1 Legas Vilnius     17-20v 1                                                
34 Gabrielė MONDEIKYTĖ 0 APUOKAS Vilnius                                                        
35 Jelena PALAGINA 0 DUBLIS Baltarusija                                                        
36 Tatjana NUŽNOVA 0 DUBLIS Baltarusija                                                        
37 Viktorija UZELA 0 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                                        
38   0                                                            
LICENZIJUOTI ŽAIDĖJAI VARŽYBOSE 13 19 12 17 14 19 19 12 8 9 12 11 22 19
KITI 2 1 1 1 2 0 3 24 26 1 1