PRIENŲ TAURĖ 2018
2018.11.16
Varžybos
komentarai: 0

Išankstinė registracija iki 2018.11.15 22.00 val
Bus galima dalyvių registracija varžybų vietoje.

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVAI:
VYRAI
1. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
2. Madars Razma (Latvija)
3. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
4. Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
5. Vytautas Naujalis (Marijampolė)
6. Benediktas Paulauskas (Elektrėnų Dublis)
7. Arūnas Ringelevičius (LT/Estija)
8. Mindaugas Matukonis (LT/Estija)
9. Benediktas Paulauskas (Dublis)
10. Donatas Matijoška (Dublis)
11. Jörgen Brouwer (Dulis)
12. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
13. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
14. Artūras Dunda (Dublis)
15. Tomas Sperauskas (SmiginisLT)
16. Linas Sarpauskas (Kaunas)
17. Gintaras Tumėnas (Legionas)
18. Šarūnas Šukaitis (SmiginisLT)
19. Laurynas Petronis (Vilnius)
20. Gintaras Jarmalavičius (Legionas)
21. Sigitas Kvajauskas (Topas)
22. Romualdas Jablonskis (Topas)
23. Antanas Galdikas (Topas)
24. Artūras Galdikas (Topas)
25. Arūnas Malakauskas (Topas)
26. Jonas Lesčiauskas (Topas)
27. Giedrius Beniušis (Topas)
28. Arūnas Bučys (Topas)
29. Jonas Domarkas (Topas)
30. Martynas Kupšys (Topas)
31. Arūnas Smilingis (Topas)
32. Tomas Vazbys (Topas)
33. Paulius Mikaločius (Topas)
34. Algirdas Makauskas (SmiginisLT)
35. Evaldas Ačas (SmiginisLT)
36. Nerijus Špiliauskas (SmiginisLT)
37. Darius Labanauskas (SmiginisLT)
38. Mantas Petkevičius (SmiginisLT)
39. Tomas Šakys (SmiginisLT)
40. Audrius Saulėnas (Dublis)
41. Gintaras Nagevičius (Auksinė Strėlė)
42. Andrius Arsoba (Prieniai, Stadionas)
43. Rokas Marcinkevičius (Prieniai, Stadionas)
44. Linas Leckas (Prieniai, Stadionas)
45. Rytis Šakys (Dublis)
46. Stasys Bendinskas (Dvidešimtukas)
47. Dalius Židanavičius (Dvidešimtukas)
48. Julius Jaskutelis (LT)
49. Erikas Mačiūnas (Legionas)
50. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
51. Gediminas Ivaškevičius (Legionas)
52. Aigars Strelis (Mažeikių DARST SK)
53. Arūnas Baliukonis (Legionas)
54. Janis Birznieks (Mažeikių DARTS SK)
55. Darius Petkelis (SmiginisLT)
56. Algimantas Baltūsis (Klaipėda)
57. Ugnius Jankūnas (Dublis)
58. Tomas Ašmena (Trajektorija)
59. Antanas Ramanavičius (Trajektorija)
60. Andrius Timofejevas (Legionas)
61. Lukas Tumėnas (Legionas)
62. Aurimas Morkūnas (Dublis)
63. Svajūnas Dabašinskas (Auksinė Strėlė)
64. Marius Adakauskas (Auksinė Strėlė)
65. Almiras Kavaliauskas (Dublis)
66. Sigitas Vasylius (Auksinė Strėlė)
67. Rokas Aniulis (SmiginisLT)
68. Mindaugas Lukševičius (Dublis)
69. Nauris Dzikas (Legionas)
70. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
71. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
72. Bronius Januska (Mažeikių DARTS SK)
73. Erikas Mačiūnas (Legionas)
74. Deivis Janulevičius (Legionas)
75. Raimundas Garbus (Legionas)
76. Mindaugas Viskontas (Topas)
77. Giedrius Labanauskas (Dvidešimtukas)
78. Pavel Šereškov (Apuokas)
79. Gintaras Dreižas (Legas)


MOTERYS
1. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)
2. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
3. Asta Juknienė (Dublis)
4. Renata Vaikutienė (Strėlė)
5. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
6. Algina Juknaitė (Dublis)
7. Jurgita Šakienė (SmiginisLT)
8. Kornelija Lušaitė (Strėlė)
9. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
10. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
11. Irēna Bauze (Mažeikių DARST SK)
12. Audra Petkelienė (SmiginisLT)
13. Dorota Adomavičiūtė (Apuokas)
14. Eglė Galdikaitė (Topas)
15. Rūta Šereškova (Apuokas)

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.09.15

1. Darius LABANAUSKAS 460
2. Mindaugas BARAUSKAS 374
3. Arūnas ČIPLYS 339
4. Aigars STRELIS 265
5. Gintaras NAGEVIČIUS 218
6. Kristaps MICKUS 198
7. Gintaras TUMĖNAS 191
8. Andrey PONTUS 184
9. Ugnius JANKŪNAS 183
10. Benediktas PAULAUSKAS 168

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 392
2. Algina JUKNAITĖ 303
3. Asta JUKNIENĖ 208
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 187
5. Renata VAIKUTIENĖ 143
6. Raminta KVEDARAITĖ 135
7. Milda ZDANAUSKAITĖ 90
8. Arūnė KVEDARIENĖ 74
9. Irena BAUZE 61
10. Audra PETKELIENĖ 48


Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us