Smiginis LT taurė 2019
2019.02.01
Varžybos
komentarai: 0

VARŽYBŲ NUOSTATAI
Išankstinė registracija iki 2019.01.31 dienos 22.00 val.


Užsiregistravę žaidėjai:

VYRAI:
1. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
2. Benediktas Paulauskas (Dublis)
3. Donatas Matijoška (Dublis)
4. Audrius Saulėnas (Dublis)
5. Šarūnas Šukaitis (Smiginis LT)
6. Artūras Dunda (Dublis)
7. Giedrius Sederevicius (Smiginis LT)
8. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
9. Sergej Popov
10. Lukas Tumėnas (Legionas)
11. Dainis Birgers (Kuldiga)
12. Guntis Stucers (Kuldiga)
13. Aidas Petkelis (Smiginis LT)
14. Darius Petkelis (Smiginis LT)
15. Arūnas Ceplys (Smiginis LT)
16. Algimantas Baltūsis (Smiginis LT)
17. Tomas Sperauskas (Smiginis LT)
18. Jānis Kupšis
19. Sentis Siksna
20. Arnas Šokelis
21. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
22. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
23. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
24. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
25 .Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
26. Algirdas Dobrovolskis (Legas)
27. Drąsutis Petrasunas (Legas)
28. Aurimas Morkūnas (Dublis)
29. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus legionas)
30. Erikas Važnevičius (Dublis)
31. Ugnius Jankūnas (Dublis)
32. Gintaras Nagevičius (Auksinė strėlė)
33. Osvaldas Kšanys (Auksinė strėlė)
34. Sigitas Vasylius (Auksinė strėlė)
35. Edvardas Stasaitis Auksinė strėlė
36. Sigitas Kvajauskas (Topas)
37. Romualdas Jablonskis (Topas)
38. Antanas Galdikas (Topas)
39. Artūras Galdikas (Topas)
40. Arūnas Malakauskas (Topas)
41. Jonas Lesčiauskas (Topas)
42. Giedrius Beniušis (Topas)
43. Arūnas Bučys (Topas)
44. Jonas Domarkas (Topas)
45. Martynas Kupšys (Topas)
46. Arūnas Smilingis (Topas)
47. Tomas Vazbys (Topas)
48. Paulius Mikaločius (Topas)
49. Mantas Jablonskis (Topas)
50. Andrius Auželis (Topas)
51. Edgaras Pigulevičius (Topas)
52. Jokūbas Domarkas (Topas)
53.
54. Mindaugas Viskontas (Topas)
55. Aigars Strelis (Mažeikių DARTS SK)
56. Ēriks Gertners
57. Kristaps Mickus (Mažeikių DARTS SK)
58. Algirdas Dobrovolskis (SK Legas)
59. Gediminas Ivaškevičius
60. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
61. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
62. Arvydas Dzimidavicius (Dublis)
63. Gintaras Dreižas (SK Legas)
64. Erikas Mačiūnas (Vilniaus legionas)
65. Raimundas Garbus (Vilniaus legionas)
66. Valdas Raudonius (Vilniaus legionas)
67. Nauris Dzikas (Vilniaus legionas)
68. Popov
69. Oleg Plavskij




Moterys:
1.Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
2.Algina Juknaitė (Dublis)
3.Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
4.Renata Vaikutienė (Strėlė)
5.Asta Juknienė (Dublis)
6. Kornelija Lušaitė (Strėlė)
7. Eglė Galdikaitė (Topas)
8. Audra Petkelienė (Smiginis LT)
9. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
10. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
11. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
12. Sandra Jasutytė (Legas)
13. Irena Bauze (Mažeikių DARTS SK)
14. Ekaterina Gordeeva


Poros:
Jānis Kupšis - Sentis Siksna
Arūnas Ceplys-Aidas Petkelis
Darius Petkelis - Artiom Bin
Algimantas Baltūsis - Ričardas Balčiūnas
Sigitas Kvajauskas -Jonas Galdikas
Arūnas Malakauskas - Antanas Galdikas
Mantas Buivydas - Martynas Kupšys
Artūras Galdikas - Romualdas Jablonskis
Arūnas Smilingis - Arnoldas Ivoška

Sandra Rimkevičiūtė - Kornelija Lušaitė

Ieško poros
Gintaras Dreižas (SK Legas)


Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.04.10

1. Darius LABANAUSKAS 550
2. Arūnas ČIPLYS 339
3. Mindaugas BARAUSKAS 269
4. Aigars STRELIS 239
5. Kristaps MICKUS 219
6. Ugnius JANKŪNAS 219
7. Gintaras NAGEVIČIUS 208
8. Gintaras TUMĖNAS 186
9. Benediktas PAULAUSKAS 174
10. Sigitas KVAJAUSKAS 153

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 337
2. Algina JUKNAITĖ 240
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 240
4. Asta JUKNIENĖ 213
5. Renata VAIKUTIENĖ 196
6. Raminta KVEDARAITĖ 122
7. Irena BAUZE 66
8. Arūnė KVEDARIENĖ 56
9. Milda ZDANAUSKAITĖ 56
10. Audra PETKELIENĖ 48
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us