Auksinė Strėlė 2019
2019.11.15
Varžybos
komentarai: 0

Lietuvos ir Baltijos reitingo darts turnyras Šiauliuose - 2019 11 16.

Varžybų vieta: Tilžės g. 225, Šiauliai.

Registracija:
Išankstinė dalyvių registracija iki 2019.11.14 22:00
Varžybų dieną vietoje registracija iki 12.00



UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI
MOTERYS:
1. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT)
2. Eglė Galdikaitė ( Kretingos Topas )
3. Aurelija Krilaviciene ( Dublis )
4. Kornelija Lušaitė ( Jonavos Strėlė )
5. Asta Juknienė (Dublis)
6. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
7. Irena Bauze (Mažeikių DARTS SK, LV)
8. Renata Vaikutienė (Strėlė)
9. Audra Petkelienė (Smiginis LT)
10. Sandra Jasutytė (Legas)
11. Jolita Drąsutienė (Topas)
12. Laima Radžiūtė (Apuokas)
13. Dorota Adomavičiūtė (Apuokas)
14. Sarmite Lavrentjeva (Latvija)
15. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
16. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)


VYRAI:
1. Osvaldas Kšanys (Auksinė strėlė)
2. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
3. Justas Krilavicius ( Dublis )
4. Linas Urbanas ( Dublis )
5. Gintaras Nagevičius ( Auksinė Strėlė )
6. Lukas Tumėnas ( Vilniaus Legionas )
7. Gintaras Tumėnas ( Vilniaus Legionas )
8. Donatas Matijoška (Dublis)
9. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus Legionas)
10. Jonas Jonaitis (Strėlė)
11. Šarūnas Šukaitis (Smiginis LT)
12. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
13. Tomas Pikiotas (Vilniaus Legionas)
14. Tomas Sperauskas (Smiginis LT)
15. Nauris Dzikas (Vilniaus Legionas)
16. Aigars Strelis (Mažeikių DARTS SK, LV)
17. Audrius Saulėnas (Dublis)
18. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
19. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
20. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
21. Erikas Mačiūnas (Vilniaus Legionas)
22. Algimantas Baltūsis (Smiginis LT)
23. Arūnas Ceplys (Smiginis LT)
24. Darius Petkelis (Smiginis LT)
25. Algis Jekaitis (Vėžaičiai)
26. Aurimas Cirtautas (Vėžaičiai)
27. EDgaras Pigulevičius (Topas)
28. Ilja Kaplunas (Auksinė Strėlė)
29. Valdas Račys (Vilniaus Legionas)
30. Algirdas Dobrovolskis (Legas)
31. Arnas Skliutas (Trajektorija)
32. Evaldas Ačas (Smiginis LT)
33. Egidijus Kriščiūnas (Smiginis LT)
34. Sigitas Kvajauskas (Topas)
35. Giedrius Sederevičius (Smiginis LT)
36. Raimondas Vileikis (Dublis)
37. Romualdas Jablonskis (Topas)
38. Antanas Galdikas (Topas)
39. Artūras Galdikas (Topas)
40. Arūnas Malakauskas (Topas)
41. Giedrius Beniušis (Topas)
42. Jonas Domarkas (Topas)
43. Martynas Kupšys (Topas)
44. Arūnas Smilingis (Topas)
45. Paulius Mikaločius (Topas)
46. Mindaugas Viskontas (Topas)
47. Paulius Radžvilas (Joniškis)
48. Adomas Buškus ( Ayksinė Strėlė )
49. Sigitas Vasylius ( Auksinė Strėlė )
50. Edvardas Stasaitis ( Auksinė Strėlė )
51. Dainius Geležauskas (Apuokas)
52. Giedrius Veiverys (Apuokas)
53. Danius Sklizmantas (Apuokas)
54. Filipas Kitovas (Apuokas)
55. Saulius Mockus (Apuokas)
56. Robertas Zaluba (Apuokas)
57. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
58. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
59. Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
60. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
61. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
62. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
63. Remigijus Barauskas (Mažeikių DARTS SK)
64. Andrius Timofejevas (Vilniaus Legionas)
65. Rytis Koncevičius (SmiginisLT)
66. Martynas Laumelis (Vilnius)
67. Mareks Gražuls (Latvija)
68. Dainius Jasevičius (Smiginis LT)
69. Darius Labanauskas (Smiginis LT)
70. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
71. Rytis Koncevičius (Smiginis LT)
72. Donatas Riškus

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.03.10

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 590
2. Arūnas ČIPLYS 255
3. Andrey PONTUS 254
4. Gintaras NAGEVIČIUS 232
5. Aigars STRELIS 195
6. Gintaras TUMĖNAS 185
7. Sigitas KVAJAUSKAS 185
8. Darius LABANAUSKAS 180
9. Artūras DUNDA 126
10. Osvaldas KŠANYS 114

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 339
2. Algina JUKNAITĖ 267
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 233
4. Asta JUKNIENĖ 208
5. Renata VAIKUTIENĖ 123
6. Eglė GALDIKAITĖ 111
7. Milda ZDANAUSKAITĖ 92
8. Raminta KVEDARAITĖ 78
9. Arūnė KVEDARIENĖ 75
10. Erika HANSEN 61
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us