LT MASTERS 2020 dalyvių sąrašas
2020.01.10
Varžybos
komentarai: 0

2020.01.11 - Šiauliai
IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA


LIETUVOS MASTERS 2020

VYRAI: 8 vyrai pateks pagal LT reitingą ir dar 4 galės patekti iš prieš tai įvykusio atrankos turnyro, kuriame gali dalyvauti tik licencijuoti žaidėjai (2019 m). Pagrindiniame vyrų turnyre dalyvaus 12 vyrų, kurie rungtyniaus iki 3 laimėtų setų (po du laimėtu legus kiekviename) pogrupiuose, po 2 geriausius pateks į atkrintamąsias, kur rungtyniaus iki 4 laimėtų setų, pusfinalis iki 5 laimėtų, finalas iki 6 laimėtų setų.

MOTERYS: pagrindiniame rate dalyvauja 4 moterys pagal 2019 m reitingą, bei 2 patenka iš atrankos turnyro. Kovos atrankoje iki 3 laimėtų legų, pagrindiniame turnyre pogrupiuose iki 2 laimėtų setų, atkrintamosiose iki 3 laimėtų, finalas iki 4 laimėtų setų.


Apie savo dalyvavimą ar nedalyvavimą pagal reitingą patenkantys žaidėjai turi informuoti iki sausio 4 dienos 22.00.

Atrankos dalyvių ir pagrindinio turnyro dalyvių išansktinė registracija būtina.
Atrankos turnyro pradžia 10.50, Pagrindinio turnyro pradžia 13.00

******************* ATRANKA *********************
MOTERYS:
1. Eglė Galdikaitė (Topas)
2. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
3. Violeta Povilaitienė (Smiginis LT)
4. Renata Vaikutienė (Strėlė)
5. Irena Bauze (Mažeikių DARTS SK)
6. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
7. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
8. Jolita Drąsutienė (Topas)


VYRAI
1. Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
2. Tomas Sperauskas (Tandemas)
3. Donatas Matijoška (Dublis)
4. Jonas Jonaitis (Strėlė)
5. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus legionas)
6. Andrius Pikiotas (Vilniaus legionas)
7. Tomas Riaubiškis (Strėlė)
8. Erikas Mačiūnas (Vilniaus legionas)
9. Mindaugas Viskontas (Topas)
10. Eldar Abdulaev (Vilniaus legionas)
11. Piotr Bazalucki (Vilniaus legionas)
12. Dmitry Bekh (Vilniaus legionas)
13. Osvaldas Kšanys (Auksinė strėlė)
14. Dmitriy Lushankov (Dublis)
15. Edgaras Pigulevičius (Topas)
16. Dainius Jasevičius (Tandemas)
17. Adomas Buškus (Auksinė Strėlė)
18. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
19. Gražvydas Bulvydas (Tandemas)
20. Audrius Saulėnas (Dublis)
21. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
22. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)
23. Povilas Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
24. Ilja Kaplunas (Auksinė strėlė)
25. Tadas Liutkus (Smiginis LT)
26. Rytis Koncevičius (Smiginis LT)
27. Arnas Skliutas (Trajektorija)
28. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
29. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
30. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
31. Algirdas Liubšys (Auksinė Strėlė)
32. Ignas Viktas (Dublis)
33. Saulius Pipynė (Vilniaus legionas)
34. Tomas Makūnas (Trajektorija)

Registruotų atrankos dalyvių atvykimas iki 10.30, varžybų pradžia 10.50.

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.08.30

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 555
2. Arūnas ČIPLYS 231
3. Gintaras NAGEVIČIUS 204
4. Darius LABANAUSKAS 180
5. Sigitas KVAJAUSKAS 172
6. Edgaras PIGULEVIČIUS 144
7. Tomas BUŽONAS 122
8. Andrey PONTUS 120
9. Aigars STRELIS 115
10. Artūras DUNDA 114

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 242
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
3. Asta JUKNIENĖ 208
4. Milda ZDANAUSKAITĖ 201
5. Algina JUKNAITĖ 180
6. Renata VAIKUTIENĖ 110
7. Eglė GALDIKAITĖ 85
8. Raminta KVEDARAITĖ 58
9. Arūnė KVEDARIENĖ 55
10. Erika HANSEN 50
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us