Siauliai Citma cup 2020
2020.02.21
Varžybos
komentarai: 0

Reitinginės varžybos Šiauliuose
Varžybų vieta: S.Daukanto g. 4, Šiauliai
Karšto maisto bus galima užsisakyti registracijos metu.

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:


Jaunimas:
Ramojus Kriugiškis (Panevėžys)
Justas Viskontas (Topas)
Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)

MOTERYS:
1. Eglė Galdikaitė (Vilniaus Legionas)
2. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
3. Jolita Drąsutienė (Topas)
4. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
5. Algina Juknaitė (Dublis)
6. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
7. Asta Juknienė (Dublis)
8. Renata Vaikutienė (Strėlė)
9. Irma Dobrovolskienė (Legas)
10. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
11. Rūta Šereškova (Apuokas)
12. Lina Malakauskaitė (Smiginis LT)
13. Arūnė Kvedarienė (Trajektorija)
14. Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
15. Dorota Adomavičiūtė (Apuokas)
16. Neringa Raudonytė (Apuokas)
17. Ligita Krauzaitė (Apuokas)
18. Kornelija Lušaitė (Vilniaus Legionas)
19. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)

VYRAI:
1. Osvaldas Kšanys (Auksinė Strėlė)
2. Gintaras Nagevičius (Auksinė Strėlė)
3. Donatas Matijoška (Dublis)
4. Jonas Jonaitis (Vilniaus Legionas)
5. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
6. Edgaras Grikšas (Smiginis LT)
7. Arūnas Čiplys (Mažeikių Darts SK)
8. Šarūnas Šukaitis (Tandemas)
9. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)
10. Mindaugas Lidžius (Smiginis LT)
11. Aidas Petkelis (Smiginis LT)
12. Darius Petkelis (Smiginis LT)
13. Algimantas Baltūsis (Smiginis LT)
14. Aurimas Cirtautas (Smiginis LT)
15. Algis Jekaitis (Smiginis LT)
16. Artūras Dunda (Dublis)
17. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
18. Gražvydas Bulvydas (Tandemas)
19. Audrius Saulėnas (Dublis)
20. Gediminas Lakavičius (Strėlė)
21. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
22. Gintaras Jarmalavičius (Vilniaus Legionas)
23. Egidijus Vaikutis (Strėlė)
24. Dainius Jasevičius (Tandemas)
25. Tomas Sperauskas (Tandemas)
26. Erikas Mačiūnas (Vilniaus Legionas)
27. Paulius Radžvilas (Vilniaus Legionas)
28. Algirdas Dobrovolskis (Legas)
29. Lukas Tumėnas (Vilniaus Legionas)
30. Arnas Skliutas (Trajektorija)
31. Justas Krilavičius (Dublis)
32. Linas Urbanas (Dublis)
33. Robertas Urbanas (Dublis)
34. Raimundas Vileikis (Dublis)
35. Saulius Pipynė (Vilniaus Legionas)
36. Vladimiras Strelcovas (Vilniaus Legionas)
37. Sergei Shliahov (Vilniaus Legionas)
38. Edgaras Pigulevičius (Vilniaus Legionas)
39. Giedrius Sederevičius (Tandemas)
40. Arūnas Išganaitis (Tandemas)
41. Feliksas Dobrovolskis (Legas)
42. Pavel Šereškov (Apuokas)
43. Gražvydas Žakys (Smiginis LT)
44. Gintaras Katkus (Smiginis LT)
45. Audrius Kriugiškis (Panevėžys)
46. Nauris Dzikas (Vilniaus Legionas)
47. Sigitas Kvajauskas (Topas)
48. Gintaras Račkus (Smiginis LT)
49. Mindaugas Viskontas (Topas)
50. Artūras Galdikas (Topas)
51. Ilja Kaplunas (Auksinė strėlė)
52. Eriks Ėglitis (Vilniaus Legionas)
53. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
54. Mantas Petkevičius (SmiginisLT)
55. Arvydas Kvedaras (Trajektorija)
56. Gediminas Zagarinskas (Trajektorija)
57. Tomas Makunas (Trajektorija)
58. Arūnas Baliukonis (Vilniaus Legionas)
59. Aidas Pikiotas (Vilniaus Legionas)
60. Tomas Pikiotas (Vilniaus Legionas)
61. Dainius Geležauskas (Apuokas)
62. Jonas Zanevičius (Apuokas)
63. Robertas Zaluba (Apuokas)
64. Filipas Kitovas (Apuokas)
65. Konstantinas Navasaitis (Apuokas)
66. Saulius Mockus (Apuokas)
67. Andrius Timofejevas (Vilniaus Legionas)
68. Eduardas Grigas (Auksinė Strėlė)
69. Valdas Račys (Vilniaus Legionas)
70. Gintaras Gurauskas (Topas)
71. Arunas Smilingis (Topas)
72. Romualdas Jablonskis (Topas)
73. Mantas Buivydas (Topas)
74. Evaldas Varinasuskas (Topas)
75. Giedrius Beniušis (Topas)
76. Justas Viskontas (Topas) Jaunimas
77. Jurijus Stekolnikovas (Mažeikių DARTS SK)
78. Bronius Januška (Mažeikių DARTS SK)
79. Julius Zubavičius (Mažeikių DARTS SK)
80. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)
81. Marius Žiauga (Mažeikių DARTS SK)
82. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
83. Povilals Jankaitis (Mažeikių DARTS SK)
84. Aleksas Juška (Mažeikių DARTS SK)
85. Mindaugas Rauduvė (Kaunas)
86. Liudas Čereškevičius (Viniaus Legionas)
87. Gintaras Tumėnas (Vilniaus Legionas)

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.08.30

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 555
2. Arūnas ČIPLYS 231
3. Gintaras NAGEVIČIUS 204
4. Darius LABANAUSKAS 180
5. Sigitas KVAJAUSKAS 172
6. Edgaras PIGULEVIČIUS 144
7. Tomas BUŽONAS 122
8. Andrey PONTUS 120
9. Aigars STRELIS 115
10. Artūras DUNDA 114

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 242
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
3. Asta JUKNIENĖ 208
4. Milda ZDANAUSKAITĖ 201
5. Algina JUKNAITĖ 180
6. Renata VAIKUTIENĖ 110
7. Eglė GALDIKAITĖ 85
8. Raminta KVEDARAITĖ 58
9. Arūnė KVEDARIENĖ 55
10. Erika HANSEN 50
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us