Federacijos Taurė 2022
2022.03.09
Varžybos
komentarai: 1

Užsiregistravusių komandų ir žaidėjų sąrašas


Galima tik išankstinė registracija iki 2022.03.11 12:00 val.
Klubų vadovai atsakingi už registruotų startinio mokesčio garantavimą.
VARŽYBŲ REGLAMENTAS

Dalyvius registruoja klubų vadovai, individualiai gali registruotis tik tie žaidėjai, kurie nežais jokioje komandoje.


UŽSIREGISTRAVUSIOS KOMANDOS:

Komandų sudėtį bus galima patikslinti varžybų vietoje iki registracijos pabaigos

KOMANDOS, individualus ir porinis:

Auksinė strėlė (4):


Auksinė strėlė-Citma (4):


Port of darts (SmiginisLT) (4+2):


Smiginis LT I (4+2):


Smiginis LT II (4+0):


Vilkaviškis (Smiginis LT) (4+0):


Dublis (4+2):


Mažeikiai (4+2):


Draugužiai (4+2):


Apuokas (4+0):


Legas I (4+2):


Legas II (4+0):


Legas III (4+0):


Mažeikiai 2 (4+0):


Topas (4+2):


Topas 2 (4+2):


Vilniaus legionas I (4+2):


Vilniaus legionas II (4+2):


Vilniaus legionas III (4+0):


Vilniaus legionas IV (4+0):



Vilniaus legionas Varėnos lyga (4+0):


Trajektorija 1 (4+2):


Trajektorija 2 (4+0):


Trajektorija 3 (4+0):


Tik individualiose ir / arba porinėse:

Individuali:
VYRAI
1. Rytis Koncevičius (Smiginis LT)
2. Martynas Daukantas (Smiginis LT)
3. Tomas Šakys (Smiginis LT)
4. Vaidas Lukševičius (Smiginis LT)
5. Egidijus Kurklietis (Smiginis LT)
6. Gytis Jasenauskas (Smiginis LT)
7. Darius Petkelis (Smiginis LT)
8. Aloyzas Blockis (Dublis)
9. Justas Krilavičius (Dublis)
10. Raimondas Vileikis (Dublis)
11. Mindaugas Lukševičius (Dublis)
12. Kęstutis Jasiukaitis (Dublis)
13. Robertas Urbanas (Dublis)
14. Liudas Žuraulia (Vilniaus Legionas)
15. Mantas Karženauskas (Draugužiai)
16. Andrius Jakas (Draugužiai)
17. Valentas Pūdžiuvelis (Draugužiai)
18. Darius Pupliauskas (Draugužiai)
19. Laurynas Mitkus (Draugužiai)
20. Filipas Kitovas (Apuokas)
21. Valdas Jocius (Apuokas)
22. Danius Sklizmantas (Apuokas)
23. Robertas Masiulionis (Apuokas)
24. Dominykas Milius (Legas)
25. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
26. Albinas Mankevičius (Stadionas)
27. Egidijus Karčiauskas (Stadionas)
28. Mantas Jančiauskas (Stadionas)
29. Edgaras Bendikas (Topas)
30. Justas Viskontas (Topas)
31. Kęstutis Mikalauskas (Vilniaus legionas)
32. Raimundas Garbus (Vilniaus legionas)
33. Titas Šepetys (Vilniaus legionas)
34. Šarūnas Šulskis (Vilniaus legionas)
35. Raigardas Šulskis (Vilniaus legionas)
36. Romas Savanevičius (Apuokas)
37. Egidijus Kriščiūnas (Tandemas)

MOTERYS
1. Gerda Maldeikytė (SmiginisLT)
2. Aurelija Krilavičienė (Dublis)
3. Neringa Raudonytė (Apuokas)
4. Dorota Masiulionė (Apuokas)
5. Irma Dobrovolskienė (Legas)

Porinė:
Vyrai
1. Gytis Jasenauskas - Egidijus Kurklietis
2. Tomas Šakys - Rytis Koncevičius
3. Laurynas Mitkus - Andrius Jakas
4. Mantas Karženauskas - Valentas Pūdžiuvelis
5. Filipas Kitovas - Danius Sklizmantas
6. Valdas Jocius - Robertas Masiulionis
7. Raimondas Vileikis - Aloyzas Blockis
8. Justas Krilavičius - Robertas Urbanas
9. Mindaugas Barauskas - Albinas Mankevičius
10. Egidijus Karčiauskas - Mantas Jančiauskas
11. Edgaras Bendikas - Justas Viskontas
12. Šarūnas Šulskis - Raigardas Šulskis
13. Irma Dobrovolskienė - Romas Savanevičius
14. Egidijus Kriščiūnas - Vaidas Lukševičius

Moterys
1. Dorota Masiulionė - Neringa Raudonytė
Komentarai
Gintaras
22.03.08 - 22:06
Atsakyti:
Jeigu yra moterų žaidėjų neturinčių komandos-kviečiame jugtis į jungtinę komandą su stipriausiais Šiaulių "Auksinės strėlės" vyrais🙂 Mūsų kontaktas: 865273744
________________________________________________________________________________________

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Federacijos Taurė 2022
Gintaras 22.03.08 - 22:06
Pelėda 2021
Arunas 21.08.19 - 17:59
Pelėda 2021
Arvis 21.08.17 - 09:53
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2022.05.10

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 480
2 Mindaugas BARAUSKAS 388
3 Ugnius JANKŪNAS 386
4 Tomas BUŽONAS 299
5 Edgaras GRIKŠAS 269
6 Arūnas ČIPLYS 230
7 Artūras DUNDA 209
8 Mindaugas VISKONTAS 187
9 Kęstutis ŽUKAS 184
10 Sigitas KVAJAUSKAS 166


MOTERYS
1 Milda ZDANAUSKAITĖ 435
2 Asta JUKNIENĖ 298
3 Kornelija LUŠAITĖ 227
4 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 192
5 Algina JUKNAITĖ 164
6 Jolita DRĄSUTIENĖ 143
7 Vida JABLONSKIENĖ 126
8 Eglė GALDIKAITĖ 99
9 Gerda MALDEIKYTĖ 93
10 Viliją VISKONTĖ 61

Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2022.05.10

1 SMIGINIS LT 2094
2 Elektrėnų DUBLIS 1492
3 Kretingos TOPAS 1300
4 Vilniaus LEGIONAS 1190
5 Kauno TRAJEKTORIJA 997
6 Mažeikių DARTS SK 906
7 Prienų STADIONAS 661
8 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 589
9 Šilalės DRAUGUŽIAI 568
10 Vilniaus LEGAS 369
11 Vilniaus APUOKAS 260
12 Šakių TANDEMAS 78
13 Jonavos STRĖLĖ 53


Visi taškai
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us