Elektrėnų Taurė 2022
2022.04.10
Varžybos
komentarai: 0

Registracija: dalyviai registruojasi – -čia- arba el. paštu dmatijoska(@)gmail.com
Iš anksto neužsiregistravę asmenys praranda galimybę būti reitinguotais.


Daugiau informacijos Nuostatuose.

*************DALYVIŲ SĄRAŠAS*********************


MOTERYS:
1. Jolita Drąsutienė (Topas)
2. Algina Juknaitė (Dublis)
3. Sandra Rinkevičiūtė (Smiginis LT)
4. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
5. Gerda Maldeikytė (Smiginis LT)
6. Asta Juknienė (Dublis)
7. Aurelija Krilavičienė Dublis
8. Irēna Bauze Mažeikių DARTS SK
9. Eglė Galdikaitė Vilniaus legionas
10. Kornelija Lušaitė Vilniaus legionas
11. Vida Jablonskienė (Topas)
12. Reda Šlušnytė (Topas)
13. Jūratė Domarkienė (Topas)
14. Indrė Smilingienė (Topas)
15. Arunė Kvedarienė Trajektorija
16. Lina Augulytė Butkuvienė, Legas
17. Jurgita Šakienė (Smiginis LT)
18. Irena Čiplienė Mažeikių DARTS SK
19. Indrė Arlinskaitė, Legas
--------------------------------------
20. Greta Gudzineviciute Legas


VYRAI:
1. Donatas Matijoška Dublis
2. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
3. Laimis Zubavičius (SmiginisLT)
4. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
5. Andrius Rimavičius (Trajektorija)
6. Karolis Petkevičius (Smiginis LT)
7. Karolis Sakalauskas (Trajektorija)
8. Martynas Daukantas (Smiginis LT)
9. Mantas Ugianskis, Smiginis LT
10. Lukas Bernatavičius Vilniaus Legionas
11. Aigars Strelis Mažeikių DARTS SK
12. Mindaugas Lukševičius Dublis
13. Justas Krilavičius Dublis
14. Robertas Urbanas Dublis
15. Raimondas Vileikis Dublis
16. Aloyzas Blockis Dublis
17. Kęstutis Jasiukaitis Dublis
18. Ugnius Jankūnas Dublis
19. Arvydas Dzimidavičius Dublis
20. Artūras Dunda Dublis
21. Audrius Saulėnas Dublis
22. Marius Povilonis Smiginis LT
23. Kęstutis Žukas SmiginisLT
24. Vilius Černiauskas Trajaktorija
25. Egidijus Brazas Auksinė strėlė
26. Nerijus Štaraitis, SmiginisLt
27. Šarūnas Šukaitis, Tandemas
28. Giedrius Sederevicius, Tandemas
29. Arūnas Išganaitis, Tandemas
30. Egidijus Kriščiūnas, Tandemas
31. Saidas Rauza, Tandemas
32. Mantas Petkevičius, Smiginis LT
33. Vytautas Stankevičius Legas
34. Mindaugas Verkys, Legas
35. Robertas Kasperavičius SmiginisLT
36. Andrius Miežinskas Auksinė strėlė
37. Gintaras Nagevičius Auksinė strėlė
38. Albertas Puklevičius Auksinė strėlė
39. Edvardas Stasaitis Auksinė strėlė
40. Mantas Andruška Auksinė strėlė
41. Edgaras Grikšas ŠSK Draugužiai
42. Mindaugas Lidžius ŠSK Draugužiai
43. Algis Jekaitis ŠSK Draugužiai
44. Aurimas Cirtautas ŠSK Draugužiai
45. Tomas Makūnas Trajektorija
46. Arvydas Kvedaras Trajektorija
47. Romualdas Jablonskis (Topas)
48. Sigitas Kvajauskas (Topas)
49. Mindaugas Viskontas (Topas)
50. Artūras Galdikas (Topas)
51. Giedrius Beniušis (Topas)
52. Darius Petkelis Smiginis LT
53. Arūnas Smilingis (Topas)
54. Edgaras Bendikas (Topas)
55. Algirdas Dobrovolskis, Legas
56. Jonas Zanevičius Apuokas
57. Giedrius Veiverys Apuokas
58. Martynas Laumelis, Legas
59. Kęstas Venslauskas Legas
60. Vitalijus Bertašius Legas
61. Simas Bendorius Legas
62. Tomas Šakys (Smiginis LT)
63. Gintaras Vosylius, Vilniaus Legionas
64. Deivis Janulevičius, Vilniaus Legionas
65. Rolandas Kviecinskas, Vilniaus Legionas
66. Valdas Raudonius Vilniaus Legionas
67. Mindaugas Barauskas, Stadionas
68. Matas Barauskas, Stadionas
69. Domas Barauskas, Stadionas
70. Albinas Mankevičius, Stadionas
71. Mantas Jančiauskas, Stadionas
72. Egidijus Karčiauskas, Stadionas
73. Airidas Tkačiovas
74. Tomas Bužonas, Mažeikių DARTS SK
75. Paulius Sidabras, Mažeikių DARTS SK
76. Povilas Jankaitis, Mažeikių DARTS SK
77. Mantas Stakėnas, Mažeikių DARTS SK
78. Marius Žiauga, Mažeikių DARTS SK
79. Darius Repšys, Mažeikių DARTS SK
80. Gintaras Taparauskas, Smiginis LT
81. Erikas Mačiūnas, Vilniaus Legionas
82. Vygintas Kisevičius, Vilniaus Legionas
83. Gintautas Venckevičius, Vilniaus Legionas
84. Lukas Tumėnas Vilniaus Legionas
85. Gintaras Tumėnas Vilniaus Legionas
86. Povilas Bulota Vilniaus legionas
87. Gytis Jasenauskas (SmiginisLT)
88. Almiras Kavaliauskas
89. Arūnas Baliukonis Vilniaus Legionas
90. Edvinas Antropikas, Vilniaus Legionas
91. Egidijus Vaikutis Strėlė
92. Egidijus Lapinskas
93. Dainius Geležauskas Apuokas
---------------------------------------------
94. Roman Solenkov , SmiginisLT
95. Sigitas Rastauskas, Smiginis LT
96. Julius Vaitkevicius Legas
97. Audrius Motiejunas Apuokas
98.
99.
100.
101.
102.
103.
104.
105.
106.
107.
108.
109.
110.
111.
112.
113.
114.
115.
116.
117.
118.
119.
120.

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Federacijos Taurė 2022
Gintaras 22.03.08 - 22:06
Pelėda 2021
Arunas 21.08.19 - 17:59
Pelėda 2021
Arvis 21.08.17 - 09:53
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2022.05.30

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 484
2 Mindaugas BARAUSKAS 404
3 Ugnius JANKŪNAS 391
4 Tomas BUŽONAS 303
5 Edgaras GRIKŠAS 293
6 Arūnas ČIPLYS 230
7 Artūras DUNDA 220
8 Mindaugas VISKONTAS 187
9 Kęstutis ŽUKAS 184
10 Sigitas KVAJAUSKAS 170


MOTERYS
1 Milda ZDANAUSKAITĖ 435
2 Asta JUKNIENĖ 305
3 Kornelija LUŠAITĖ 267
4 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 200
5 Algina JUKNAITĖ 164
6 Jolita DRĄSUTIENĖ 143
7 Eglė GALDIKAITĖ 139
8 Vida JABLONSKIENĖ 135
9 Gerda MALDEIKYTĖ 107
10 Viliją VISKONTĖ 61

Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2022.07.12

1 SMIGINIS LT 1959
2 Elektrėnų DUBLIS 1492
3 Kretingos TOPAS 1444
4 Vilniaus LEGIONAS 1190
5 Kauno TRAJEKTORIJA 997
6 Mažeikių DARTS klubas 906
7 Prienų STADIONAS 661
8 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 589
9 Šilalės DRAUGUŽIAI 568
10 Vilniaus LEGAS 369
11 Vilniaus APUOKAS 260
12 Klaip. PORT OF DARTS 182
13 Šakių TANDEMAS 78
14 Jonavos STRĖLĖ 53



Visi taškai
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us