Jonavos "Strėlė"
2008.03.22
Klubai
komentarai: 0

JONAVOS SMIGINIO KLUBAS "STRĖLĖ"

Jonaviškiai treniruojasi kiekvieną trečiadienį nuo 19 val. Suaugusiųjų švietimo centre, Basanavičiaus g. 7

Žaidžiamas klasikinis smiginis. Iš varžybų rezultatų skaičiuojamas reitingas.
Kartą per mėnesį į Jonavos reitinginės varžybos atvyksta kauniečiai.NAUJIENOS


05 22 Po paskutinių varžybų Kaune Lietuvos elektroninio smiginio reitingo geriausiame trejetuke tebėra du jonaviečiai Jaroslavas Svirskas (2) ir Vytautas Riaubiškis (3). Prieš tai Vytautas buvo antras, o Jaroslavas - trečias.
Klasikinio smiginio LT reitinge Jaroslavas - irgi antras. Vytautas užima šeštą vietą. Viso šiame reitinge yra 8 jonaviškiai.

05 21 Jonaviškis Jaroslavas Svirskas tapo elektroninio smiginio turnyro "Kauno dienos", įeinančio į Lietuvos reitingą" vicečempionu. Žaidėme "Kriketą" dviejų minusų sistema, iki trijų laimėtų legų abiejose lentelės pusėse.
Nuodėmė būtų nutylėti, jog diedukas viename finalo lege pirmomis 9 strėlėmis užsidarė 5 skaičius (liko tik 15 ir centras) ir jau turėjo prisikrovęs nemažai taškų. Paskutinis bulius buvo nukautas 17 strėle.
Pirmąją finalo partiją taip pat iki trijų legų jis išlošė, o antrą pralošė 3:0. Nugalėtoju tapo mažeikietis Arūnas Čiplys.
Varžybose dar dalyvavo jonaviškiai Tomas Dunčia ir Vytautas Riaubiškis. Pastarasis su vienu varžovų pasidalijo 7-8 vietomis.

05 08 Mažeikių taurėje Jaroslavas Svirskas užėmė 5-8 vietas. Buvo žaidžiama 501 į klasikinį taikinį. Visas pirmas tris vietas užėmė latviai.

05 01 Šiauliuose "Lego" turnyre jonavietis Vytautas Riaubiškis laimėjo 3 vietą.

04 10 Šiauliuose vykusiose Lietuvos reitinginėse elektroninio smiginio varžybose "Lego" taurei laimėti jonaviškis Vytautas Riaubiškis laimėjo trečią vietą, Jaroslvas Svirskas pasidalijo 7-8 vietomis.
J.Svirskas, pralošėlių pusėje žaisdamas su kauniečiu Darium Labanausku, laimėjo 3:1. Kelis legus abu užsidarinėjo gana ilgai, svaidydamiesi ne tik strėlėmis, bet ir tyliais padrąsinančiais (tikriausiai save) žodžiais. Paskutinį legą Svirskas užsidarė iš širdies - iš pirmos strėlės.
Po šios kovos vienas prieš vieną stojo abu jonaviškiai. Riaubiškis - Svirskas. Pirmas legas nenuginčijamai atitenka diedukui. V.Riaubiškis nenusiteikęs draugiškai. Susimažinęs iki 93 jis nebetveria: 19, 3x20 ir 2x7. 1:1. Naują legą Vytautas pradeda sparnuotai - 133. Svirskas savo strėlių be darbo irgi nelaiko. 88:74. Tačiau Vytautas daugiau nebesilaužo ir, 2 strėlėm pasidaręs 40, trečią smagiai įspraudžia į 2x20. Lemiamas legas diedukui irgi nesiseka. Su trigubais ji susitaria, bet dvigubi jau parsidavę varžovui. 3:1.
V.Riaubiškis eina pas šiaulietį Eduardą Grigą į ringą dėl finalo. Pirmą legą dvigubu 6 pasiima Grigas. Antras legas, abu bando būti mandagūs. 20:10 ir vis užleidžia ėjimą kitam. Eduardas pataiko ne dvigubą, o viengubą 10 ir meta į 2, turi 8. Vytautui kliūva irgi viengubas, turi 5. Sekančiu ėjimu jis bando lygintis, bet prisilygina tik iki 3. E.Grigas vis dar džentelmenas su 8. Vyc pagaliau pataiko į išganingąjį 1, palaukia, kol šiaulietis pasimėtys ir sekančiu ėjimu pasiima dvigubą 1.
Šiauliai praleidžia dar vieną jo dvigubą. Lygindamas rezultatą E.Grigas pasitelkia ir trigubų armiją. Per 19 jis sumeta 135, per 20, 123, o su aštuoniolika nuo 123 trimis strėlėmis pasiruošia dvigubą 16. Tuo tarpu 200 pirmavusiam Vytautui užsirišo dvigubas 1. Devynios strėlės - vieni nervai. Grigas uždaro 2x2 iš 3 serijos.
Grigas paspigina į 20 ir trimis strėlėmis nuo 140 rauna iki 40. Paskutinė strėlė plano neįvykdo, bet tai - ne tragedija. Riaubiškis turi 172, sumažina iki 131, tačiau Eduardas 2 strėle pasiima reikiamą dvigubą 10. 3:2 ir Grigas susiima su Čipliu.
Laimi mažeikiškis.

04 03 pirmose komandinėse elektroninio čempionato varžybose Jonavos "Strėlei" nesisekė ir ji tarp prizininkų nepateko. "Strėlę" sudarė Rytė Banaitienė, Jaroslavas Svirskas, Vytautas Riaubiškis ir Augustinas Steponavičius.
Rytė - viena iš dviejų moterų dalyvavusi varžybose. Net šešias komandas sudarė tik vyrai.
3:2 laimėję prieš Šiaulių "Legą", jie 0:3 pralošė prieš Smalininkų komandą ir 1:3 Klaipėdos "Harmonijai".
Kriketas tą dieną geriausiai ėjosi Mažeikių "Smygtukams", jie ir laimėjo varžybas.


03 12 Trakų taurės varžybose Vytautas Riaubiškis iškovojo trečią vietą. Pralošęs kovoje dėl finalo mažeikiečiui Arūnui Čipliui 2:4, užtkrintai 4:0 laimėjo prieš klaipėdietį Igorį Točickį, taip pat pretendavusį į trečią vietą.
Jaroslavas Svirskas, pralošęs šiam klaipėdiečiui 1:3, į tolesnį etapą nepateko ir su kitais trim varžovais pasidalijo 5-8 vietas.

03 05 vyko pirmosios Lietuvos reitinginės klasikinio smiginio varžybos. Jo organizatoriai jnaviškiai, kaip ir žadėjo, atidavė tik kelias taures. Jonavietė Rytė Banaitienė trumpam nutraukusi savo motinystės atostogas laimėjo 1 vietą. Jaroslavas Svirskas po apylygės kovos su kauniečiu Arvydu Kvedaru į finalą nepateko, pralošė 3:4. Dėl trečios ketvirtos vietos Jaroslavas žaidė su savo klubiečiu Vytautu Riaubiškiu. 3:0 Jaroslavas trečias.
Paguodos žaidimą, kuriame dalyvavo visi, nepakliuvusieji į aštuntuką, laimėjo jonaviškis Tomas Dunčia.
Reikėtų pagirti organizatorius už idealų punktualumą. Renginio uždarymo ceremonija prasidėjo programoje numatytu laiku, kas pasitaiko labai retai, tiksliau visuomet vėluojama.

Apdovanojama Rytė varžybose dalyvavo po ilgos pertraukos, bet ilgos naktys ir dienos prie vaikelio lopšio jos taiklumui nė kiek nepakenkė.

03 02 Susirinko tik trys žaidėjai. Kitiems prisiekusiems smigininkams koją pakišo pamaininis darbas, reikalai. Tarpusavyje jėgas išbandė Edmundas Mulokas, Andrius Kupčiūnas ir Augustinas Steponavičius. Andrius laimėjo pirmą vietą, Augustinas - antrą, Edmundas liko trečias.

02 26 jonaviškis Jaroslavas Svirskas dalyvavo smiginio varžybose Latvijoje, Lizums mieste. Iš pogrupio jis išėjo, tačiau vėliau suklupo ir į prizines vietas nepretendavo.

02 25 Bendrose darts.lt "Naujienose" jau paskelbėme Lietuvos klasikinio smiginio reitinginių varžybų, vyksiančių po savaitės, 03 05, Jonavoje, reglamentą.
Dalyvauti gali visi norintys!

02 23 Jaroslavas Svirskas gavo į kaulus nuo Vytauto Riaubiškio! Jų susitikimas (žaidė 501 su dviguba pabaiga) baigėsi 3:2 ir 3:0.
"Ką daryt? Kartais būna atlaidai", - sakė pirmą vietą Jovanos reitinginėse varžybose iškovojęs Vytautas.
Pirmoji jų kova buvo skolos žaidimas. Prieš dvi savaites smigininkai išsiskirstė nebaigę varžybų, liko sužaisti tik mačą tarp Vytauto ir dieduko. Kuris laimi, po to kojomis pasaulis.
Abu turėjo po lygiai pergalių (buvo žaista kiekvieno su kiekvienu, laimėtojas tas, kuris turi daugiausiai pergalių). Skolos žaidimas baigėsi Vytauto strėle 3:2. "Išsuko uodegą", - juokėsi J.Svirskas.
Pastarojo trečiadienio reitinginėse dalyvavo šešiese. Vėl - kiekvienas su kiekvienu. Žaisdami į naują sąskaitą Vytautas su Jaroslavu surinko visas pergales, kol nesusitiko vienas su kitu. 3:0. Ūsočiaus, kaip sakė Svirskas apie Vytautą, naudai.
"Suvalgė jis mane. 12 strėle kartą užsidarė!" - žemietį gyrė diedukas ir pridūrė, jog ateis laikas ir Vytautą jis nugalės.
"Riaubiškis pradėjo rimtai treniruotis, o aš pakeičiau strėles, bet tuoj prie jų priprasiu..." - nenusiminė J.Svirskas.
V.Riaubiškis, paklaustas, ar ir toliau niekam nenusileis, žodžių neieškojo. "Kai atvažiuosit, Kaunui teks verkti. Nebus jokio svetingumo! - juokdamasis žadėjo prie taikinio triukšinti visus priešininkus. - Pirma darbas, o po svetingumas! Bet šito nerašyk..."

02 23 varžybose Jonavos žaidėjai pasiskirstė taip:

1. Vytautas Riaubiškis (5 pergalės)
2. Jaroslavas Svirskas 4
3. Augustinas Steponavičius 3
4. Audrius Kupčiūnas 2
5. Jonas Dautartas 1
6. Edmundas Mulokas 0


02 16 klubiečiai nežaidė, o ilsėjosi. Salė, kurioje paprastai jie mėto, buvo užimta. Joje vyko Suaugusiųjų švietimo centro mokinių šimtadienis. Visos kovos atidėtos kitai savaitei.

02 13 Lietuvos reitinginėse elektroninio smiginio varžybose Mažeikiuose jonaviškiai Vytautas Riaubiškis ir Jaroslavas Svirskas laimėjo atitinkamai antrą ir trečią vietas! Juos aplenkė tik mažeikietis Arūnas Čiplys.

Prizus laikantys jonaviečiai Jaroslavas Svirskas ir Vytautas Riaubiškis nusileido tik Arūnui Čipliui (antras iš kairės).

02 09 į varžybas susirinko 6 žaidėjai. Kiekvienas susitiko su kiekvienu. Tačiau nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo, nes Jaroslavas Svirskas buvo iškviestas į darbą. Jam belieka sužaisti su Vytautu Riaubiškiu. Abu turi vienodai pergalių - visas. Tad šios kovos laimėtojas bus varžybų nugalėtoju.
Pagal surinktų pergalių ir laimėtų legų santykį trečią vietą užėmė Edmundas Mulokas, ketvirtas liko Virgis Vitkauskas.

02 01 vykusiose varžybose pirmas buvo Jaroslavas Svirskas, antras - Vytautas Riaubiškis, trečias - kaunietis Arvydas Kvedaras, ketvirtas - kaunietis Darius Labanauskas. Varžybose dalyvavo 5 kauniečiai ir 6 vietiniai smigininkai.

Jonaviškiai prie kauniečių elektroninių taikinių svečiuojasi taip pat kartą per mėnesį. Kauniečiai į el. taikinius mėto kas antrą trečiadienį. Artimiausios jonaviškių varžybos išvykoje 02 09.

01 26 Kauno reitinginėse varžybose jonaviškis Jaroslavas Svirskas laimėjo pirmą vietą, Vytautas Riaubiškis su kauniečius pasidalijo 5-6 vietomis.

Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungtiPuslapio atnaujino darbai
Dėl asmens duomenų apsaugos ir pradedamų svetainės atnaujinimo darbų, šiuo metu svetainėje nebėra narių registracijos ir panaikinta galimybė komentuoti. Turint pastebėjimų ar pastebėjus neatitikimų svetainėje - rašykite elektroniniu paštu sandra.rimkeviciute @ gmail.com arba arunas @ dartsfederacija.lt

Šios svetainės sustabdymas ir perjungimas į nauja planuojamas sausio mėn.
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2022.12.13

1. SMIGINIS LT 2117
2. Elektrėnų DUBLIS 1381
3. Vilniaus LEGIONAS 1172
4. Kretingos TOPAS 1109
5. Kauno TRAJEKTORIJA 916
6. Mažeikių DARTS SK 897
7. Šilalės DRAUGUŽIAI 567
8. Prienų STADIONAS 500
9. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 486
10. Klaipėdos PORT OF DARTS 423
11. Vilniaus LEGAS 329
12. Šakių TANDEMAS 98
13. Jonavos STRĖLĖ 45
14. Vilniaus APUOKAS 22


Visi taškai
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2023.01.24

VYRAI:
1. Laimis ZUBAVIČIUS 539
2. Edgaras GRIKŠAS 315
3. Ugnius JANKŪNAS 295
4. Mindaugas BARAUSKAS 279
5. Arūnas ČIPLYS 202
6. Tomas BUŽONAS 176
7. Aigars STRELIS 173
8. Janis KUPŠIS 157
9. Arūnas BALIUKONIS 148
10. Mindaugas VISKONTAS 146

MOTERYS
1. Asta JUKNIENĖ 346
2. Kornelija LUŠAITĖ 274
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 270
4. Milda ZDANAUSKAITĖ 197
5. Jolita DRĄSUTIENĖ 175
6. Algina JUKNAITĖ 155
7. Eglė GALDIKAITĖ 95
8. Gerda MALDEIKYTĖ 81
9. Vida JABLONSKIENĖ 80
10. Irena BAUZE 76
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us