Reitingas 2009
2009.12.16
Reitingai
komentarai: 0

Lietuvos reitingas 2009
(galutinis atnaujinta 2009.12.15)


VYRAI (123)

1. Arūnas ČIPLYS 225 Mažeikiai
2. Darius LABANAUSKAS 185 Kaunas
3. Tomas ŠAKYS 173 Klaipėda
4. Gintaras NAGEVIČIUS 146 Šiauliai
5. Leonidas SMIRINENKA 135 Klaipėda
6. Gintaris ARMALIS 127 Trakai
7. Arvydas KVEDARAS 93 Kaunas
8. Guntars GREBSKIS 78 Latvija
9. Rimas ŽELVYS 70 Vilnius
10. Jurijus STEKOLNIKOVAS 68 Mažeikiai
11. Ženia JUDIN 66 Vilnius
12. Osvaldas KŠANYS 58 Šiauliai
13. Jonas JONAITIS 57 Jonava
14. Mindaugas SKARBALIUS 56 Vilnius
15. Ilgvars Lacis 53 Latvija
16. Žanis BUKLOVSKIS 48 Latvija
17. Kristaps DEKSNIS 45 Latvija
18. Vytautas RIAUBIŠKIS 42 Jonava
19. Jaroslavas SVIRSKAS 38 Jonava
20. Erikas MAČIŪNAS 35 Vilnius


MOTERYS (32)

1. Rytė BANAITIENĖ 141 Jonava
2. Ieva BUKLOVSKA 113 Latvija
3. Erika BAGDONAVIČIENĖ 103 Jonava
4. Vilma ARMALIENĖ 101 Trakai
5. Natalija ZELENIKA 77 Latvija
6. Vita GREBSKA 61 Latvija
7. Irena ČIPLIENĖ 60 Mažeikiai
8. Aurita SIRVYDYTĖ 56 Vilnius
9. Ligita VILKS 47 Latvija
10. Avelina LACE 45 Latvija
11. Arūnė KVEDARIENĖ 39 Kaunas
12. Ramutė KONTOROVIČIENĖ 36 Trakai
13. Violeta POVILAITIENĖ 33 Kaunas
14. Maria LINDSTRRON 25 Suomija
15. Rūta LIAUDANSKAITĖ 18 Vilnius
16. Jurgita ŠAKIENĖ 17 Kaunas
16. Raminta KVEDARAITĖ 17 Kaunas
18. Daiva MIŠEIKIENĖ 16 Mažeikiai
19. Areta KOVALEVSKA 14 Latvija
20. Olita SIMAŠKO 12 Latvija




Visą reitingą galite pamatyti vyrai ir moterys


LIETUVOS DARTS KLUBŲ REITINGAS 2009 (galutinis)

1. Vilniaus LEGIONAS 723
2. Mažeikių DARTS sporto klubas 463
3. Kauno TRAJEKTORIJA 450
4. Jonavos STRĖLĖ 381
5. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 353
6. Klaipėdos HARMONIJA 308
7. Kaišiadorys 0
7. Trakų BULIAUS AKIS 0


Visas klubų reitingas čia
__________________________________________________
2009 metų reitinginės varžybos


LIETUVOS ČEMPIONATAS
2009.12.12 - Šiauliai
1. Darius Labanauskas
2. Tomas Šakys
3. Arvydas Kvedaras
3. Leonidas Smirinenko

1. Erika Bagdonavičienė
2. Vilma Armalienė
3. Daiva Mišeikienė
3. Aurita Sirvydytė
_________________________
LIETUVA OPEN
2009.11.21 - Vilnius
1. Ermos Korradou (Kipras)
2. Arūnas Čiplys
3. Tomas Šakys
3. Leonidas Smirinenko

1. Rytė Banaitienė
2. Erika Bagdonavičienė
3. Irena Čiplienė
3. Avelina Lace (Lv)
________________________
METROPOLIS
2009.10.24 - Kaunas
1. Arūnas Čiplys
2. Tomas Šakys
3. Darius Labanauskas
3. Gintaras Nagevičius

1. Rytė Banaitienė
2. Erika Bagdonavičienė
3. Vilma Armalienė
3. Arūnė Kvedarienė
_____________________________
VILNIUS OPEN
2009.08.15 - Vilnius
1. Tomas Šakys
2. Arūnas Čiplys
3. Guntars Grebskis
3. Darius Labanauskas

1. Ieva Buklovska
2. Natalija Zelenika
3. Erika Bagdonavičienė
3. Ligita Vilks
_______________________________
LEGENDOS TAURĖ
2009.05.23 - Kaunas
1. Gintaris Armalis
2. Leonidas Smirinenko
3. Gintaras Nagevičius
3. Darius Labanauskas

1. Maria Lindstrron
2. Erika Bagdonavičienė
3. Ieva Buklovska
3. Vita Grebska
_______________________________
SAULĖS MIESTAS
2009.05.17 - Šiauliai
1. Arūnas Čiplys
2. Darius Labanauskas
3. Tomas Šakys
3. Leonid Smirinenko

1. Rytė Banaitienė
2. Ligita Vilks
3. Erika Bagdonavičienė
3. Vilma Armalienė
________________________________
JONAVOS ATVIRAS ČEMPIONATAS
2009.04.18
1. Ginatars Nagevičius
2. Darius Labanauskas
3. Arūnas Čiplys
3. Guntars Grebskis

1. Ieva Brikmane-Buklovska
2. Natalija Zelenika
3. Rytė Banaitienė
3. Ramutė Kontorovičienė
________________________________
AUKSINĖ STRĖLĖ
2009.02.08
1. Darius Labanauskas
2. Arūnas Čiplys
3. Arvydas Kvedaras

1. Ieva Buklovska
2. Rytė Banaitienė
3. Olita Simaško


Apie praėjusias varžybas:

LT ČEMPIONATAS - Šiauliai 2009.12.12-13 Naujiena LENTELĖS: INDIVIDUALUS ir PORINIS
Komandinis - Naujiena / LENTELĖS: KOMANDINIS

LIETUVA OPEN - Vilnius 2009.11.21 VISOS LENTELĖS: Individualus - vyrų pogrupiai toliau vyrų pirmi 32
ir moterų pogrupiai bei moterų atkrintamosios
METROPOLIS - Kaunas 2009.10.24 Naujiena LENTELĖS: VISOS
VILNIUS OPEN - Vilnius 2009.08.15-16 Naujiena LENTELĖS: VISOS tik playoff VYRŲ - MOTERŲ
LEGENDOS TAURĖ - Kaunas 2009.05.23-24 Naujiena LENTELĖS: VYRŲ MOTERŲ
SAULĖS MIESTAS - Šiauliai 2009.05.17 Naujiena lentelės
AUKSINĖ STRĖLĖ - Šiauliai, MAX'as, 2009.02.08 naujiena lentelės


BENDRI 2009m REITINGO SUDARYMO PRINCIPAI:

1. Formuojamas bus einamasis metinis reitingas, patikslininamas prieš ir po kiekvienų varžybų (100%)
2. Nebus minusuojami jokie reitinge esantys taškai (100%).
3. Reitingo taškai

VYRAI iki 32 dalyvių
1v-25, 2v-20, 3v-15 (4v-13), 5-8v-10, 9-16v-5, 17v-3, 25-32v-2, likusieji 1 tšk.
VYRAI nuo 33 dalyvių
1v-30, 2v-25, 3v-20 (4v-18), 5-8v-15, 9-16v-10, 17-32v-5, 25-32v-4, visi likę 2 taškai.
Aukštesniės kategorijos varžybos VYRAI
1v-35, 2v-30, 3v-25 (4v-22), 5-8v-20, 9-16v-15, 17-32v-8, 25-32v-6, visi likę 3 taškai.


MOTERYS (jei žaidėjų iki 16)
1v-15, 2v-10, 3v-7, 5v-5, 7-8v-4, 9v-3, 13-16v-2, likusios 1 tšk.
MOTERYS ( 17 ir daugiau)
1v-20, 2v-15, 3v-12, 5v-8, 7-8v-7, 9v-4, 13-16v-3, likusios 1 tšk.
Aukštesnės kategorijos varžybos MOTERYS
1v-25, 2v-20, 3v-16, 5v-12, 9v-6, 13-16v-4, likusios 2 tšk.




Aukštesnės kategorijos varžybos - Lietuvos uždaras čempionatas, Lietuvos atviras čempionatas ir pasaulio reitingo varžybos Lietuvoje.
Pasaulio reitingo varžybose užsienyje gauti taškai (siūlau) dalinami pusiau ir pridedami prie reitingo.
Artėsime prie WDF sistemos, tik per pus mažiau taškų ir daugiau vietų gauna normalius taškus.


Jūs turite būti prisijungęs kad pateikti pastabas šioje svetainėje, prašome prisijungti, arba, jei nesate registruotas spustelėkite čia prisijungti



Artėjančios varžybos
19.07.13 - Lily Cup

19.07.27 - TOPO taurė

19.08.24 - Priekules Kauss

19.09.14 - Elektrėnų Taurė

19.09.21 - Irlava Kauss

19.09.28 - BALTIC CUP

19.10.08 - WDF World Cup

19.10.19 - Liepajas Kauss

19.10.19 - Kaišiadorių Taurė

19.11.16 - Auksinė Strėlė
BALTIC CUP 2019
2019.09.28-29 Trakai
_______________________
Trasalis Resort & SPA,Trakai, Lietuva

Baltic Cup Open 2019
REGULATION - NUOSTATAI
REGISTERED TEAMS - KOMANDOS
DAUGIAU INFO KALENDORIUJE
PDC ir PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.05.13

1. Darius LABANAUSKAS 460
2. Mindaugas BARAUSKAS 333
3. Arūnas ČIPLYS 319
4. Aigars STRELIS 225
5. Gintaras NAGEVIČIUS 223
6. Ugnius JANKŪNAS 206
7. Kristaps MICKUS 198
8. Gintaras TUMĖNAS 175
9. Benediktas PAULAUSKAS 162
10. Tomas SPERAUSKAS 153

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 392
2. Algina JUKNAITĖ 235
3. Asta JUKNIENĖ 195
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 194
5. Renata VAIKUTIENĖ 176
6. Raminta KVEDARAITĖ 121
7. Milda ZDANAUSKAITĖ 80
8. Arūnė KVEDARIENĖ 51
9. Audra PETKELIENĖ 48
10. Irena BAUZE 47

Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us