Naujienos - Lietuvos Darts federacija
Kviečia į svečius
jurgita | 2008.06.24 - 23:06:12 | Komentarai 0 | |


Klaipėdiečiai nuo rytojaus treniruosis apsupti televizoriaus ekranų ir muzikos - "Klaipėdos" viešbutyje esančiame boulingo klube "Honolulu" (Naujojo sodo g. 1). Jame įrengti du taikiniai, dar vienas stovas su taikiniu laikomas atsargoje.

Į naujojo smiginio treniruočių centro atidarymą kviečiami visi besidomintys ir jiems prijaučiantys. Kitų miestų atstovai taip pat laukiami.

Visa tai suorganizavęs Leonidas taikinius išbandė su Tomu jau pirmadienį. Su mažesniais taškais nei 100 nė vienas, galima sakyti, neprasidėjo. Demo partijoje 4:2 laimėjo Leonidas, 86 ir pan. uždarinėjęs 2 strėlėm (60 ir 2x13). Tomas irgi parodė savo firminių triukų.

Treniruotės vyks pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 18 val.
"Klaipėdos" viešbutyje esančiame boulingo klube "Honolulu" (Naujojo sodo g. 1)
Pamėtyti su sava kompanija ten galima bet kada, taikiniai nebus slepiami, neturintiems strėlyčių jas paskolins vietoje, kreiptis į boulingo darbuotojus
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Įspūdžiai iš Mažeikių
jurgita | 2008.06.17 - 16:34:10 | Komentarai 0 | |


Asmeninės vyrų varžybos. Netikėtumų buvo jau pogrupiuose. Jaroslavas Svirskas neįveikia Jevgenij Judin ir toliau išeina būtent šie abu žaidėjai, už borto palikdami Arvydą Kvedarą. Visi trys turėjo po dvi pergales. Visi trys turėjo po vienodą laimėtų legų skaičių, tačiau Arvydas buvo vienu legu daugiau pralošęs nei kiti du. Taip suvedamos senos sąskaitos, atidarytos Palangoje.
Pirmu numeriu iš pogrupio išėjęs Ženia, antrą dieną porinėse varžybose nepasirodė.

Kęstutis Garalevičius pogrupyje 3:0 sužaidė su sunkiai paimamu Oskars Kovalevskiu ir išėjo iš pogrupio.

Rimas Želvys iš pogrupio išėjęs antru numeriu (2:3 pralošė Erikui Staniui) vėliau užtikrintai nukeliavo iki finalo. Laimi prieš Jevgenij Judin, vėliau stabiliais šimtukais 4:1 nokautuoja Gintarą Nagevičių, o į finalą patenka per Tomo Šakio galvą - 4:2. Rimas paėmė pirmus 3 legus, Tomas atsigavo, ima vytis 3:2, tačiau Rimas nori į finalą. Taškais beveik visus legus abu ėjo lygiai. 100 -100, 140 - 100 ir t.t. Tik Tomui nesisekė uždarymai, ko nepasakysi apie Rimą.

Taip Rimas varė ir kelis pirmuosius legus finale prieš Arūną Čiplį. 1:1. Tačiau vėliau jėgos išseko, taškai nebekrito.

Arūnas pogrupyje dėl vietos po saule turėjo grumtis ir su latvių mohikanais Aigars Streliu, ir su Guntars Grebskiu. Prieš abu jis laimėjo minimaliu skirtumu 3:2. Strelis neatsilaikė ir prieš Grebskį.

Darius Labanauskas pogrupyje nepralošė nė vieno lego, nors pogrupyje žaidė net penkiese. Tačiau vos išėjęs iš pogrupio susitiko su Grebskiu ir - 1:4. Grebskis bando imti ir Tomą Šakį. Iš pradžių - nieko gero. 3:1 mėgaujasi Tomas, bet jam ima nesisekti uždarymai ir Grebskis išlygina 3:3. Lemiamas legas.

Savo orakulinius sugebėjimus pademonstruoja Rimantas Dobilinskas: "Nesijaudink, Tomas laimės". Nieko keista, jei Tomas laimėtų. Labiau būtų keista, jei praloštų. Tačiau Grebskis ant sparnų. Meta po šimtą ir daugiau. Tomas kaip nesavas. Renka po 26, 45. Latvis bando užsidaryti, kai Tomui buvo likę daugiau nei 350 taškų. Rimantas ir toliau ramiai savo varo: "Tomas laimės, pamatysi!" Tomas dar po 45 meta, o Grebskis vis neuždaro. Tomas įgauna trečiąjį kvėpavimą. Sumeta 100, kitą priėjimą virš 100 ir jau turės progą uždaryti - liko virš 90. Grebskis nusivaro iki dvejeto. Tomas dviem strėlėm pasiruošia uždarymą, bet nepataiko. Grebskis griebiasi šiaudo, bet vis tiek neuždaro. Tomo kantrybė išseko ir pasiima pergalę.

Pralošęs Rimui dėl trečios vietos Tomas susitiko su Svirsku. 4:3, taurė Tomo. Lemiamą legą jis uždarė per bulių. Bulių pasikinkė ir Aleksandr Stankevič, tądien uždaręs nuo 130.

Didžiausia kliūtis kelyje į ketvertuką diedukui buvo Gintaris Armalis, laimėjo tik 4:3, o į finalą neįleido Arūnas - 4:1.

Porinis vyrų finalas prasidėjo trimis laimėtais Arūno Čiplio ir Arvydo Kvedaro legais, bet Gintaris Armalis su Darium Labanausku pasivijo ir nugalėjo. Lemiamą legą uždarė Darius, o Gintaris klaupė prieš jį ant kelių.

Moterys. Lina Baliutienė prieš varžybas numojo ranka: ko gali tikėtis, jei 4 metus strėlių rankose nelaikė. Bet su tokiu požiūriu ji nuėjo iki finalo.

Raminta Kvedaraitė ir Aurita Sirvydytė sužibėjo ir asmeninėse, ir porinėse varžybose. Asmeninėse Raminta aplošė Aretą Kovalevską 3:0 ir išėjo iš pogrupio. Aurita pateko į pogrupį iš 4 moterų. Ji 3:2 laimėjo prieš Kvedarienę ir tik 2:3 nusileido Irenai Čiplienei. Iš pogrupio neišėjo.
Porinėse varžybose merginoms sekėsi ir užsidarinėti, ir taškus rinkti, trūko tik laimės. Buvo 4 poros, žaidėme kiekviena pora su kiekviena pora, o dvi daugiausiai taškų surinkusios poros varžėsi finale. Aurita su Raminta tik 3:4 nusileido Jurgitai Šakienei ir Erikai Bagdonavičienei bei Audronei Nagevičienei ir Vilmai Armalienei, o giminingai porai - Irenai Čiplienei ir Arūnei Kvedarienei pralošė 1:4. Kovoje dėl 3 vietos Aurita su Raminta vėl tik 3:4 nusileido Audronei su Vilma. Aurita penkis ar šešis kartus sumetė daugiau 120, Ramintai taškai irgi neblogai ėjo.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
AB "Mažeikių nafta" TAURĖ 2008 - rezultatai
Donatas | 2008.06.14 - 20:09:58 | Komentarai 2 | |


AB „Mažeikių nafta“ taurės nugalėtojai Vilma armalienė ir Arūnas ČiplysAB „Mažeikių nafta“ taurė 2008 tarptautinės smiginio (DARTS) varžybos prasidėjo modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ jaunųjų šokėjų pasirodymu. Po atidarymo kalbos ir modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ programos prasidėjo varžybos.
Mažeikiuose prie smiginio taikinių varžėsi 35 vyrai ir 13 moterų iš Lietuvos ir Latvijos. Kovos aktyviai vyko ir pogrupiuose ir atkrintamosiose varžybose.
Moterų grupėje staigmeną pateikė mažeikiškė Lina Baliutienė. Retai dalyvaujanti smiginio varžybose, Mažeikiuose ji tik finale nusileido Vilmai Armalienei. Trečią vietą iškovojo Vita Grebska įveikusi Ireną Čiplienę.

Vyrų grupėje sublizgėjo Rimas Želvys. Ketvirtfinalyje įveikęs Gintarą Nagevičių, pusfinalyje (po labai permainingos ir lygios kovos) Tomą Šakį tik finale nusileido Arūnui Čipliui 2:5. Trečias liko Tomas Šakys įveikęs lemiamajame lege (uždarė per BULL) Jaroslavą Svirską.
Nugalėtojai nuo AB „Mažeikių naftos“ prizais gavo po gerą skaitmeninį fotoaparatą. Prizininkai po smagų lauko žaidimą PENTANKA. Taurių grožį ir dydį pamatysite nuotraukose. Po varžybų uždarymo buvo organizuotas puikus vaišių stalas.

Antrą varžybų dieną - porinė rungtis.Po kovų pogrupiuose paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros. Visos kovos buvo inirtingos. Vyrų grupėje kovoje dėl III vietos stipresni buvo latvis Aigars Strelis su Jaroslavu Svirsku, 4:3 nugalėję puikiai šiandien žaidusius Eriką Mačiūną ir Aleksandrą Stankevič. Finale Arūnas Čiplys su Arvydu Kvedaru pirmavo 3:0, bet fortūna nusisuko ir nugalėtojais tapo Ginataris Armalis su Dariu Labanausku. Moterų finale puikiai žaidė Jurgita Šakienė su Erika Bagdonavičienė (Jurga uždarė nuo 73 į Bulių), nugalėdamos Ireną Čiplienę su Arūne Kvedariene. Kovoje dėl trečios vietos Vilma Armalienė su Audrone Nagevičiene tik 4:3 nugalėjo Auritą Sirvydytę su Raminta Kvedaraite.
Puikūs prizai ir dovanos visiems prizininkams.
Ačiū AB "Mažeikių Nafta" ir visiems susirinkusiems Mažeikiuose.
Gerų vasaros atostogų.

Varžybų lenteles galite rasti čia
Mūsų fotoalbume yra ir nemažai foto iš šių varžybų (ačiū Erikui)čia.
Atskira varžybų dalyvių padėka Erikui Staniui, kuris sugebėjo tiek prifotografuoti puikių kokybiškų kadrų per varžybas, bei patalpinti juos visus internete čia
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
AB "MAŽEIKIŲ NAFTA" TAURĖ 2008
Donatas | 2008.06.10 - 11:30:02 | Komentarai 1 | |


Mažeikiuose birželio mėnesio 14-15 dienomis įvyks Tarptautinės smiginio (DARTS) varžybos AB „MAŽEIKIŲ NAFTA“ TAURĖ 2008. Laukiami stipriausi smiginio žaidėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Pirmą dieną vyks individuali rungtis 501 double out, antrą dieną porinė rungtis 501 double out. Reitinginių varžybų startinis mokestis - 2 LT.

AB „Mažeikių nafta“ smiginio (DARTS) taurės varžybų programa

2008 m. birželio 14 d.

10.00-11.30 Dalyvių registracija.
11.30-12.00 Burtų traukimas. Varžybų pogrupių lentelių sudarymas.
12.00-12.30 Varžybų atidarymas. Svečių sveikinimo kalba. Svečių kalbos. Bendra nuotrauka.
12.30-13.00 Modernaus šokio kolektyvo „Niuansas“ programa.
13.00-20.00 Smiginio varžybos (individuali rungtis).
20.00-21.00 Nugalėtojų apdovanojimas. Gal ir šventinis vakarėlis.

2008 m. birželio 15 d.

9.30-10.30 Dalyvių registracija.
10.30-11.00 Burtų traukimas. Varžybų pogrupių lentelių sudarymas.
11.00-17.00 Smiginio varžybos (porinė rungtis).
17.00-18.00 Nugalėtojų apdovanojimas.

Dėl apgyvendinimo Mažeikiuose - visi viešbučiai - čia
Patikslinti:
Svečių namai VASGENA (dvivietis 130-160 lt be pusryčių, pusryčiai +20 lt žmogui) tel: +37069839112
Viešbutis - RUGELIS kainos apie 50-60 lt žmogui, jei reikia pusryčiai apie 10 lt. tel: +37044365658

Žemėlapis

[ Daugiau... ]
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Palanga - Dariaus (papildyta)
jurgita | 2008.06.09 - 12:38:46 | Komentarai 1 | |


Penktadienį vyko pramoginis porinis turnyras Laiminga-mišri pora. Jį laimėjo Aleksandr Stankevič ir Eduardas Grigas. Antri - Audronė ir Gintaras Nagevičiai, treti - Jaroslavas Svirskas ir Mindaugas Smolskas, ketvirti - Jurgita ir Tomas Šakiai. Vakaro pasiekimai: Jevgenij Judin ir G.Nagevičius įmetė po 180 taškų.

Šeštadienį žaistas 501. Kiek pamenu, Darius Labanauskas jau pačioje pirmoje partijoje, kuri visai nepriminė treniruotės, (žaidė su Jeroslavu Svirsku) užsidarė 15 strėle nuo 150. Vilius Lokoševičius kovoje prieš Jevgenij Judin užsidarė nuo 100 ir nuo 102, T.Šakys - nuo 120. E.Grigas uždarė per BULIAUS AKĮ. 180 įmetė O.Kšanys, G.Nagevičius ir 3 kartus A.Kvedaras. Finale D.Labanauskas laimėjo prieš T.Šakį 3:1 (19,20,21:18)

O Marko spėjo ne tik sužaisti visas tris dienas, bet dar ir savo gimtadienį atšvęsti ir prizą už ištvermę gauti!

Žemiau - oficialus pranešimas spaudai. Smulkiau apie asmeninius kai kurių pasiekimus tikriausiai Gintaras brūkštels.

Savaitgalį Palangoje „Laukinių Vakarų salūne“ paaiškėjo Lietuvos atvirojo elektronikos smiginio čempionato „Utenos alus 2008“ nugalėtojai.

Kaunietis Darius Labanauskas buvo nepralenkiamas abiejose rungtyse. Ir „501“, ir kriketo rungčių finaluose jis susitiko su klaipėdiečiu Tomu Šakiu. Varžovai buvo verti vienas kito, intriga buvo iki paskutinių metimų. Vienoje rungtyje trečias liko kaunietis Arvydas Kvedaras, kitoje – šiaulietis Gintaras Nagevičius.

Moterų „501“ rungties čempione tapo kaunietė Arūnė Kvedarienė, o krikete triumfavo šiaulietė Audronė Nagevičienė.

Į čempionatą susirinko geriausi smiginio meistrai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Vilniaus, Jonavos ir Mažeikių.


„501“ prizininkai:


1. Darius Labanauskas ir Arūnė Kvedarienė
2. Tomas Šakys ir Nagevičienė
3. Gintaras Nagevičius ir Jurgita Šakienė
4. Arvydas Kvedaras ir Raminta Kvedaraitė


Kriketo prizininkai:


1. Darius Labanauskas ir Audronė Nagevičienė
2. Tomas Šakys ir Jurgita Šakienė
3. Arvydas Kvedaras ir Raminta Kvedaraitė
4. Gintaras Nagevičius ir Arūnė Kvedarienė
"Kriketo" pasiekimai. Finalas: D.Labanaukas-T.Šakys 3:2 ir 3:0. Vakaro geriausi užbaigimai: Darius - 5-me raunde, Tomas ir Gintaras - 6-e raunde, A.Kvedaras 7-e. Gintaras - keleta kartų per seriją paleido po 3 trigubus. Po varžybų vyko iškilmingas varžybų uždarymas kur atminimo prizus gavo visi. Ačiū "Utenos alui" už prizus, "Laukinių Vakarų Salūnui" - už nuolaidas ir stogą. Dėkui Osvaldui ir Edžiui ir visiems prisidėjusiems ir žinoma...SAULUTEI
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Gal jau laikas atostogauti?
Arunas | 2008.06.05 - 13:17:50 | Komentarai 0 | |


Jau antrą kartą iš eilės mažeikiškiai susirenka tik 4. Praėjusį kartą dėl 3 žaidėjų išvykimo į Nordic Cup, šį kartą gal dėl gero oro. Bet rungtynės vyko.
Gegužės 28 dieną visus nugalėjo Aleksas Januška, antras liko Bronius Januška, Aleksandrui vakaras nebuvo sėkmingas - jis tik trečias. Ketvirtas liko Giedrius.
Birželio 04 dieną nenugalimas buvo Arūnas, antras Bronius, dėl patekimo į finalą nugalėjęs Aleksandrą 4:3, kuris jau antrą kartą iš eilės lieka III iš 4. Visas rungtynes pralaimėjo Irena.
Pasiekimai: Bronius uždarė 19 strėlyte, o kiti pasiekimai mano - trumpiausi legai 15, 15, 15, 17, 17,... Uždarymai nuo 116, 106, 101.

Panašu, kad dar susirinksime ateinantį savaitgalį, o toliau atostogausime iki rugpjūčio pradžios. Toliau reikės pradėti ruoštis svarbioms komandinėms varžyboms ir rudens sezonui.
Lauksime visų visų Mažeikiuose, Mažeikių Naftos atvirame čempionate 14-15 dienomis, Sporto komplekse, Strazdelio 1 (prie seno vandens bokšto šalia geležinkelio), Mažeikiai.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Į puslapį  1 2 3 ... 50 [51] 52 53 54
Senesnės naujienos
Nordic Cup laimėjo suomiai jurgita @ (08.06.01 - 23:04) (Europoje)
Dalis Nordic Cup rezultatų jurgita @ (08.05.31 - 13:10) (Europoje)
Iki rudens! Gintaras @ (08.05.23 - 15:56) (Šiauliai)
Kaunas kaunas Kvedaraite @ (08.05.23 - 13:51) (Kaunas)
Saulės miestas 2008 Gintaras @ (08.05.19 - 07:41) (Lietuvos reitinginės)
Žaidžiame ir toliau trečiadieniais Arunas @ (08.05.16 - 20:15) (Mažeikiai)
Elektronikos trečiadienis Kvedaraite @ (08.05.15 - 18:39) (Kaunas)
Nordic Cup 2008 - paaiškėjo priešininkai Arunas @ (08.05.15 - 07:41) (Komandinis)


PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2018
Kalendorius 2018

Sėkmingi lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas kovo mėnesio reitinge pakilo į 1 vietą, Mindaugas Barauskas 15 vietoje, Tomas Šakys 28 v.
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.12 - 16:42
Žiežmarių Taurė 2017
Gintaras 17.03.10 - 14:18
2017 metų licenzijuoti LDSF nariai
Pgnss 17.02.23 - 20:36
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2018.05.15

1. Arūnas ČIPLYS 415
2. Darius LABANAUSKAS 370
3. Tomas ŠAKYS 275
4. Ugnius JANKŪNAS 247
5. Donatas MATIJOŠKA 238
6. Mindaugas BARAUSKAS 235
7. Gintaras TUMĖNAS 191
8. Sigitas KVAJAUSKAS 143
9. Aigars STRELIS 139
10. Lukas TUMĖNAS 135


MOTERYS

1. Algina JUKNAITĖ 278
2. Asta JUKNIENĖ 264
3. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 190
4. Renata VAIKUTIENĖ 179
5. Irena BAUZE 167
6. Rūta ŠEREŠKOVA 116
7. Irena ČIPLIENĖ 67
8. Arūnė KVEDARIENĖ 61
9. Raminta KVEDARAITĖ 57
10. Jurgita ŠAKIENĖ 51
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.03.26

1. Elektrėnų DUBLIS 1480
2. Mažeikių DARTS SK 1301
3. SMIGINIS LT 1253
4. Vilniaus LEGIONAS 772
5. Šiau AUKSINĖ STRĖLĖ 465
6. Kretingos TOPAS 429
7. Vilniaus APUOKAS 405
8. Kauno TRAJEKTORIJA 291
9. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 273
10. Jonavos STRĖLĖ 203
11. Vilniaus LEGAS 94


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2018.02.20

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Arunas Ciplys
3. Aigars Strelis
4. Mindaugas Barauskas
5. Ugnius Jankūnas
6. Gatis Lancers
7. Tomas Šakys
8. Madars Razma
9. Dennis Nilson
10. Peter Sajwani

LADIES

1. Asta Jukniene
2. Irena Bauze
3. Algina Juknaite
4. Anda Seimane
5. Sarmite Lavrentjeva
6. Sandra Rimkeviciute
7. Maret Liiri
8. Kristine Mickus
9. Kaisu Rekinen
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us