Arūnas - "Latvia Open" čempionas, o Tomas su Gintaru - vicečempionai! (atnaujinta)
jurgita | 2008.10.05 - 16:27:44 | Komentarai 3 | |


Naujienos tiesiai iš Rygos, iš varžybų vietos.
Vakar buvo asmeninės varžybos. Jose dalyvavo 5 lietuvių moterys, trys iš jų pasirodė itin gerai ir užėmė 5-8-as vietas: Jurgita Šakienė, Vilma Armalienė ir Irena Čiplienė. Irena buvo 'pasipiktinusi', kad jai teko žaisti su seniai pažįstamomis latvėmis, negavo jokios šviežienos. Jurgitai šviežiena jau buvo paruošta iš anksto - su suome Sanna Mayra susitiko pirmame rate (4:1) ir ėjo toliau. Viso buvo 25 moterys. Finale žaidė latvė Zeltite Putnina ir Maud Jansson iš Švedijos. Ji ir laimėjo. Beje, švedė kelią į ketvertuką užkirto Vilmai, kuriai neužteko sumestų 85 taškų per seriją. Vyrų rungties finalistaiVyrų varžybas puošė škotų dainos, šokiai ir kiti pasirodymai. Per pertraukėles pusfinaliuose ir prieš finalus jie vieningai traukdavo kokią nors savo dainą sustoję salėje, o prieš tai visą dieną gerkles plėšė prie bariuko.
O būti linksmiems jie turėjo progą - į finalą nesunkiai prasibrovė saviškis Alex Lister, kuris pusfinalyje vienu kvėptelėjimu užsidarė nuo 151 (60, 51 ir 40). Tačiau finale kvėpuoti jam sutrukdė Arūnas Čiplys. Iš pradžių 2:0 leidęs laisviau pasijusti priešininkui, Arūnas rezultatą išlygino. Po kiek laiko jam vėl teko vytis. Ir pavijo. 3:3. Lemiamam lege Arūnas turėjo strėlytę uždarymui, bet nepataikė, škotas taip pat pasiruošė dvigubą bet neužteko vienos strėlytės pabaigai. Po to Arūnas jau nedovanojo - uždarytas 36 ir tapo čempionu!!!! Arūno srėlytės vidurkis finale svyravo nuo 24 iki 27 tšk.
Į finalą Arūną lietuviai išlydėjo daina "Ant kalno murai" sutiko taip pat, tik dar audringiau. Dainavo visi ir garsiai.
Finalą stebėjo labai daug žmonių. Po kiekvieno metimo vis būdavo ovacijos, atodusiai. Ir taip staiga kaip ir prasidėdavo tos ovacijos (po Arūno metimo jos dažnai būdavo), taip staiga ir nuščiūdavo. Arūnas sakė, kad kartais net nejauku būdavo toje tyloje.

Šiandien tebevyksta porinės varžybos. Dabar žaidimai ant scenos - pusfinaliai. Iš keturių moterų porų - tik vienoje žaidžia lietuvė Vilma Armaliene. Ji poroje su Ieva Buklovska. Visos kitos - grynai latviškos poros. Vyrų porinės rungties prizininkaiĮ vyrų ketvertuką greitais uždarymais ir stabiliais 140-tukais prasibrovė Tomas Šakys ir Gintaras Nagevičius. Jie iš pradžių aplošė latvių porą, vėliau susitiko su finalo vertais Arūnu Čipliu ir Arvydu Kvedaru (4:1) ir škotais (4:3). Šie taškus mėtė ne stebuklingai, bet vos Tomas su Gintaru neuždarydavo, tie pasivydavo ir pirma strėle užsidėdavo kryžiuką. 3:2 škotų naudai. Tada Gintaras su Tomu susikaupė ir du paskutinius legus metė taip taškus, kad uždarinėti imdavo priešininkams likus 250 - kad turėtų rezervą.
Pusfinalyje Tomas su Gintaru susitiks su pergalingai žaidusiais ir priešininkus į miltus trynusiai ir juos pavėjui barščiusiais Mindaugu Skarbalium ir Eriku Mačiūnu. Kitam pusfinalyje danai su švedais.
Danai skubėjo į lėktuvą, tad be kovos švedai Lukasiakas ir Lindlas pateko į finalą. Kitame lietuvių pusfinalyje Erikui ir Mindaugui jaudulys neleido pasipriešinti Tomui su Gintarų (pastarųjų strėlytės vidurkis dažnai viršijo 26 taškus!).
Finale pralošdami 0:3, Tomas su Gintaru, užmėtė priešininkus "bombomis" ir prisivijo 2:4,o vėliau ir išlygino 4:4, bet lemiamam lege pritrūko sėkmės. Švedams neuždarius, Tomui liko 97. Pataikė 57, abi likusios strėlytės kliudė 20x2 viela... deja ne iš tos pusės, kuri galėjo užtikrinti Latvija Open čempionų vardus be Arūno, dar dviems lietuvaičiams Sidabras - irgi puiku. Bronzą dvejetuose su I.Brikmane-Buklovska gavo ir Vilma Armalienė bei Erikas Mačiūnas su Mindaugu Skarbaliumi. Per apdovanojimus ir po jų dar kartą puikiai padainavo atsisveikinimo dainas linksmieji škotai, kuriais net santūrūs patyrę švedai stebėjosi,sakė visko matėm, bet šito...
PUIKUS RENGINYS!

Ačiū Rimui už foto iš varžybų ( -čia- ) mes jas ir dar kitų korespondentų atsiūstas foto patalpinsime mūsų puslapio fotoalbume
Varžybų lentelės: laiminga pora vyrai moterys vyrų poros moterų poros
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Eilinis Šiaulių darts maratono etapas
Osvaldas | 2008.10.03 - 01:25:20 | Komentarai 0 | |


Šiaulių darts maratonas nenumaldomai artėja link pabaigos. Liko tik 8 etapai. Todėl kovoje dėl prizinių vietų svarbus kiekvienas taškas.
Šį ketvirtadienį susirinkome 12 žaidėjų. Todėl turėjome 4 pogrupius po 3 dalyvius.
Pirmas pogrupis: Tadas Buinickas, Andrius Sarnackas ir Robertas Sarnackas. 2 pergales pasiekė Robertas ir užėmė pogrupyje 1 vietą. Dėl 2 vietos ir galimybės patekti į atkrintamąsias varžybas tarpusavio dvikovoje išsiaškino Tadas ir Andius. Tadas nugalėjo 3-1, o Andius po paguodos turnyro iškovojo 11 vietą.
Antras pogrupis: Edvardas Špogis, Artūras Bogučianskas ir Mindaugas Jonaitis. Artūras pademonstravo puikią sportinę formą ir padedamas fortūnos iškovojo 2 pergales bei užėmė 1 vietą pogrupyje. Dėl antros vietos kovojo Mindaugas ir Edvardas. Nugalėjo patirtis: Edvardas įveikė Mindaugą 3-2. Mindaugas šiandien liko 12 vietoje.
Trečias pogrupis: Gintaras Nagevičius, Povilas Vilutis ir Egidijus Stasiūnas ( po labai ilgos pertraukos ). Gintas, nors ir nelengvai, iškovojo 2 pergales ir užsitikrino vietą tolimesniame varžybų etape. Antro kelialapio siekė Povilas ir Egidijus. Jų tarpusavio dvikovą laimėjo Egidijus, o Povilas šiandien 10 vietoje.
Ketvirtas pogrupis: Eduardas Grigas, Audronė Nagevičienė ir Osvaldas Kšanys. Pirmą vietą šiame pogrupyje iškovojo Osvaldas. Dėl antros kovojo Audronė su Eduardu. Eduardas buvo stipresnis, o Audronė užėmė 9 vietą šios dienos varžybose.
Pusfinaliuose susitiko: Robertas-Egidijus ( 4-0 laimėjo Egidijus, o Robertas 6 vietoje ); Osvaldas - Edvardas ( 4-1 laimėjo Osvaldas, o Edvardas 5 ); Tadas-Gintaras ( 4-0 laimėjo Gintaras, o Tadas 8 );Artūras-Eduardas ( Artūras laimėjo 4-1, o Edauardas šiandien 7 ).
Pusfinaliuose susitiko: Egidijus - Osvaldas ( 4-0 laimėjo Osvaldas) ir Gintaras-Artūras ( laimėjo Gintaras 4-0 ).
Kovoje dėl 3 vietos Artūras nugalėjo Egidijų ir laimėjo 3 vietą ( Egidijus 4).
Finale susitiko Osvaldas ir Gintaras. Teisėjavimui, pirmą klubo istorijoje pasinaudojome kompiuterio pagalba skaičiupojant taškus. Buvo įdomu. Kompas paskaičiavo 1 strėlytės vidutinį taškų skaičių kuris buvo sekantis: Osvaldo-23,08; Gintaro - 21,63. Osvaldas pelnė 9 kartus po šimtą ir daugiau taškų ir 140 ir daugiau. Gintaro statistika: 9 šimtas ir daugiau ir 1 140 ir daugiau.
O bendras rezultatas 5-2 Osvaldo naudai. Gintaras šiandien 2.
VAkaro pasiekimai: 180-Osvaldas ir Eduardas. 15 strėlytė-Osvaldas. Pabaiga nuo 114 - Eduardas. Pabaiga į BULIŲ -Osvaldas ir Edvardas.
TAi tokios naujieno iš Šiaulių. Artimiausios varžybos ateinančią savaitę. Laukiame visų norinčių. IKI.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Du trečiadieniai Mažeikiuose - Algimantas Razgus aukštumoje
Arunas | 2008.10.02 - 19:44:34 | Komentarai 0 | |


Iškarto apie du turus - neberadau laiko dažniau parašyti, o ir Donatas išlėkė po kalnus pakopinėti mėnesiukui. Daugiau Mažeikiuose nebeturime rašytojų.
Rugsėjo 24 žaidėme įvairius žaidimus - 501 master out / Shanghay / 301 double in/out / CRICKET. Taip devyniese ir sužaidėme. Sėkmingiausiai pasirodė Algimantas Razgus, pusfinalyje nugalėjęs Arūną 3:2, o finale tokiu pat rezultatu įveikęs Jurijų. Visurs daugybė šansų, bet pasiseka tik vienam - tuo momentu stipriausiam. Erikas Stanys liko trečioje. Daugiausia šanhajų primėtė Arūnas (3), Jurijus (2) ir Aleksandras (1). Arūnas 501 uždarė 17 strėlyte.
Spalio 1 dieną žaidėme normalų 501. Šį vakarą pasiekimų netrūko. Arūnas tris kartus sumetė 180, po kartą sumetė Irena, Aleksas ir Aleksandras, Erikas įmetė 177. Uždarymai nuo 157 (Jurijus), 124 (Erikas), 110 ir 109 (Aleksas). Trumpiausi legai Arūno (du legai 13, 17..), Jurijaus (15), Algio (16,17), Aleksandro (17). Uždarymų per BULIŲ irgi pakako.
Dabar apie vietas. Finale Arūnas 4:2 nugalėjo Jurijų (21,13,19,19 - 17,21). Trečioje Algis, nugalėjęs Eriką 3:1. Penktas liko Aleksandras.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
LATVIA OPEN 2008
Arunas | 2008.09.29 - 10:28:31 | Komentarai 0 | |


Pasaulio reitigo varžybos Latvijoje, MARITIM viešbutyje (1 Slokas street, LV – 1048, Riga).
Paskelbta, kad atsisakyta registracijos pabaigos ir galima bus prisiregistruoti varžybų vietoje varžybų dieną. Tad kas nespėjo, gali drąsiai važiuoti į varžybas ir užsiregistruoti vietoje. Jau užsiregistravo 77 vyrai ir 29 moterys.
Varžybų nuostatai

Ištraukti burtai ir paskelbtos užsiregistravusių žaidėjų lentelės. Visai smagu pasižiūrėti.

Vyrų individualus
Moterų individualus
Vyrų porinis
Moterų porinis


VARŽYBŲ PROGRAMA

Spalio 3 dieną
17:00 – Salė atidaroma varžybų dalyviams
20:00 – Laimingos poros varžybos (registracija iki 19.00)

Spalio 4 dieną
09:30 – Salė atidaroma varžybų dalyviams
12:00 – Atidarymo ceremonija
12:10 – Individualių varžybų pradžia (registracija iki 11:00)

Spalio 5 dieną
09:30 – Salė atidaroma varžybų dalyviams
12:00 – Porinių varžybų pradžia (registracija iki 11:00)
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
LITHUANIA OPEN - LEGENDOS TAURĖ
Arunas | 2008.09.26 - 19:47:51 | Komentarai 3 | |


LITHUANIA OPEN - LEGENDOS TAURĖ 2008 Kaune. Restoranas LEGENDA (Šiaurės pr. 5a) maloniai sutiko padėti pravesti tarptautinį turnyrą, kuris gal peraugs į didelį atvirą Lietuvos čempionatą su pasaulio reitingo taškais.

2008.10.25
Registracija 10.00 - 10.30, Atidarymas ir pradžia - 11.15
Startinis mokestis 25 litai

Apdovanojimas VYRAI
1v. 150 lt, taurė ir rėmėjų dovanos
2v. 100 lt, taurė ir rėmėjų dovanos
3v. 50 lt, taurė ir rėmėjų dovanos

Apdovanojimas MOTERYS
1v. 80 lt, taurė ir rėmėjų dovanos
2v. 60 lt, taurė ir rėmėjų dovanos
3v. 40 lt, taurė ir rėmėjų dovanos

Kovos pogrupiuose, toliau atkrintamosios. Iki finalo vyrai žaidžia iki 4 laimėtų legų, moterys iki 3 laimėtų, finale atitinkamai iki 5 ir 4 laimėtų.
Nepatekusiems į atkrintamasias vyks paguodos turnyras.
Pusfinaliams ir finalams privaloma klasikinė darts apranga (negalima su džinsais, šortais, velvetinėm ar sportinėm kelnėm, sportine avalyne ar šlepetėmis).

2008.10.26 - Sekmadienį, porinė rungtis - registracija 10.00 - 10.30, pradžia 11.00. Startinis - 30 lt porai.

Kam reikalingas viešbutis Kaune kreipkitės į Arvydą arba Jurgitą
Nakvynė - Svečių namai "AGOTA" Savanorių pr.226, KAUNAS. Kaina vidutiniškai žmogui nuo 30 lt.yra 1;2;3;4-viečių kambarių, tik reikia prieš dvi savaites rezervuoti, tada tikrai bus kur miegoti.
Brangiau, bet pro langus matytis varžybų vieta -viešbutis-motelis "TĖVYNĖ", ant pačios autostrados. Ten dviviečio kambario kaina 200 lt.

Daugiau informacijos ir viešbučių užsakymas - Arvydas Kvedaras +37065085558
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Dar vienas Šiaulių darts maratono etapas.
Osvaldas | 2008.09.25 - 23:33:14 | Komentarai 0 | |


Šiauliuose darts žaidėjai nemiega. Bent jau ketvirtadieniais tikrai.
Šį kartą susirinkome tik 10 ( Gintaras su Audrone negalėjo dalyvauti, o kitų senbūvių sugaudyti neinasi ).
Kadangi žaidėjų skaičius netipinis, tai pasisikirstėme į tris pogrupius ir prasidėjo kovos ( su taisyklėmis ).
Pirmas pogrupis:Tadas Buinickas, Edvardas Špogis bei Robertas Sarnackas. 2 pergales pogrupyje iškovojo Edvardas, 1 Robertas, o Tadas liko be laimėjimo bei užėmė pogrupyje 3 vietą.
Antras pogrupis: Alfonsas Leščinskas, Povilas Vilutis ir Eduardas Grigas. Visi trys pasiekė po 1 pergalę. Vietas lėmė laimėtų-pralaimėtų legų santykis. 1-Alfonsas, 2-Edvardas, 3- Povilas.
Trečias pogrupis: Osvaldas Kšanys, klubo naujokas Andrius Sarnackas( dalyvavo jau 2 maratono etape), Mindaugas Jonaitis ( taip pat klubo naujokas, dalyvavo 3 maratono etape), bei Nerijus Jurgaitis. Po įtemtos kovos vietos pogrupyje pasiskirstė sekančiai: 1-Osvaldas, 2-Nerijus, 3-Andrius, 4-Mindaugas.
Kadangi buvo tik 3 pogrupiai, tai ę numeriai dar turėjo galimybę pakovoti patekti į atkrintamąsias varžybas. Tadas, Povilas ir Andrius susikovė dėl 2 vietų atkrintamosiose. Sėkmė lydėjo Povilą ir Andrių.
Po šio varžybų etapo paaiškėjo 10 vietos laimėtojas-Mindaugas ir 9 vietos laimėtojas - Tadas.
Atkrintamosiose susitiko: Edvardas-Andrius ( 4-0 laimėjo Edvardas, Andrius šiandien 6 vietoje ); Nerijus-Eduardas ( 4-0 laimėjo Nerijus, o Edvardas šiandien 8 ); Osvaldas-Povilas ( 4-0 laimėjo Osvaldas, o Povilas: 5 ); Robertas-Alfonsas ( 4-1 laimėjo Alfonsas, o Robertas 7 vietoje ).
Pusfinalyje Edvardas 3-4 nusileido Nerijui. Tai buvo labai permaininga ir grąži kova. Kitame pusfinalyje Osvaldas su Alfonsu. 4-2 laimėjo Osvaldas, nors rezultatas galėjo būti ir priešingas. Šį kartą sėkmė lydėjo Osvaldą.
Kovoje dėl 3 vietos Alfonsas 4-2 nugalėjo Edvardą.
Finale susitiko Osvaldas su Nerijumi. 5-0 laimėjo Osvaldas ir užėmė 1 vietą. Nerijus šiandien č.
Vakaro paiekimai: pabaiga nuo 148-Alfonsas, pabaiga 17 strėlyte Edvardas, Osvaldas ir Nerijus.
Tai tiek naujienų iš Šiaulių. Laukiame visų norinčių pasirungti prie darts lentų artimiausią ketvirtadienį. IKI.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon
Į puslapį  1 2 3 ... 52 [53] 54 55 56 57
Senesnės naujienos
LITHUANIA OPEN - LEGENDOS TAURĖ Kaune Arunas @ (08.09.25 - 19:48) (Lietuvos reitinginės)
Trasalio Taurė 2008 Arunas @ (08.09.22 - 12:19) (Lietuvos reitinginės)
Vel kovon Gintaras @ (08.09.19 - 22:14) (Šiauliai)
Pirmoji treniruočių savaitė Kaune Kvedaraite @ (08.09.19 - 17:11) (Kaunas)
Stipriai atšalo Donatas @ (08.09.18 - 09:55) (Mažeikiai)
Trasalis Gintaras @ (08.09.16 - 09:17) (Lietuvos reitinginės)
Mažeikiai - Mes sužaidėm, kažkas laimėjo Arunas @ (08.09.11 - 21:35) (Mažeikiai)
Treniruotė Klaipėdoje Algis @ (08.09.09 - 00:27) (Klaipėda)
Grįžta sena gvardija ir auga nauja Donatas @ (08.09.04 - 10:33) (Mažeikiai)PDC ir PDC Nordic & Baltic

Reitingas 2020
Kalendorius 2020

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge 2018 tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2020.06.18

VYRAI:
1. Mindaugas BARAUSKAS 515
2. Andrey PONTUS 220
3. Gintaras NAGEVIČIUS 194
4. Arūnas ČIPLYS 191
5. Darius LABANAUSKAS 180
6. Sigitas KVAJAUSKAS 162
7. Artūras DUNDA 124
8. Aigars STRELIS 115
9. Gintaras TUMĖNAS 112
10. Tomas BUŽONAS 111

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 257
2. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 216
3. Algina JUKNAITĖ 213
4. Asta JUKNIENĖ 194
5. Renata VAIKUTIENĖ 108
6. Eglė GALDIKAITĖ 90
7. Arūnė KVEDARIENĖ 66
8. Milda ZDANAUSKAITĖ 65
9. Raminta KVEDARAITĖ 61
10. Erika HANSEN 50
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2019.12.10

1. Elektrėnų DUBLIS 1631
2. Mažeikių DARTS SK 1204
3. SMIGINIS LT 1110
4. Kretingos TOPAS 903
5. Vilniaus LEGIONAS 809
6. Jonavos STRĖLĖ 776
7. Prienų STADIONAS 536
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 507
9. Kauno TRAJEKTORIJA 406
10. Vilniaus LEGAS 209
11. Vilniaus APUOKAS 120
12. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 41


Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us