Lietuvos "Darts" sporto federacijos taurė 2022
Sandra | 2022.03.14 - 19:49:08 |be komentarų | |


2022 m. kovo 12-13d. "Corner Hotel" Vilniuje vyko tradicinis, aukščiausios reitingo kategorijos, Lietuvos "Darts" sporto federacijos turnyras "FEDERACIJOS TAURĖ 2022".

Savaitgalio metu buvo sužaistos 3 rungtys (individuali, porinė, komandinė) ir komandų (4 vyrai + 2 moterys arba 4 tik vyrai, arba tik 2 moterys) pasiekimus sumavome į bendrakomandinę įskaitą.

Įdomu tai, kad bendrai turėjome 159 dalyvių. 132 vyrai, 27 moterys, 24 komandos.

MOTERŲ INDIVIDUALI RUNGTIS (27) LENTELĖ

1. Asta Juknienė (Dublis)
2. Kornelija Lušaitė (Vilniaus Legionas)
3. Vida Jablonskienė (Topas)
3. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)

JAUNIMO (iki 18m.) INDIVIDUALI RUNGTIS LENTELĖ

1. Liudas Žuraulia (Vilniaus legionas)
2. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
3. Justas Viskontas (Topas)

VYRŲ INDIVIDUALI RUNGTIS: (132) LENTELĖ

1. Ugnius Jankūnas (Dublis)
2. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
3. Laimis Zubavičius (Smignis LT)
3. Jonas Zanevičius (Apuokas)

MOTERŲ PORINĖ RUNGTIS (12) LENTELĖ

1. Kornelija Lušaitė - Eglė Galdikaitė (Vilniaus Legionas)
2. Milda Zdanauskaitė - Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)
3. Dorota Masiulionė - Neringa Raudonytė (Apuokas)
3. Asta Juknienė - Algina Juknaitė (Dublis)

VYRŲ PORINĖ RUNGTIS (62)

1. Arūnas Čiplys - Tomas Bužonas (Mažeikiai)
2. Ugnius Jankūnas - Audrius Saulėnas (Dublis)
3. Egidijus Brazas - Edvardas Stasaitis (Auksinė strėlė)
3. Gintaras Nagevičius - Osvaldas Kšanys (Auksinė strėlė)

MOTERŲ KOMANDINĖ RUNGTIS (11)

1. DUBLIS (Algina Juknaitė - Asta Juknienė)
2. TRAJEKTORIJA (Raminta Kvedaraitė - Milda Zdanauskaitė)
3. VILNIAUS LEGIONAS (Kornelija Lušaitė - Eglė Galdikaitė)
3. TOPAS (Jolita Drąsutienė - Vilija Viskontė)

VYRŲ KOMANDINĖ RUNGTIS (24)LENTELĖ

1. Vilniaus legionas (Arūnas Baliukonis, Laimonas Kiniulis, Lukas Tumėnas, Gintaras Tumėnas)
2. Dublis (Ugnius Jankūnas, Audrius Saulėnas, Donatas Matijoška, Arvydas Dzimidavičius)
3. Topas (Mindaugas Viskontas, Sigitas Kvajauskas, Artūras Galdikas, Paulius Mikaločius)
3. Mažeikiai (Tomas Bužonas, Arūnas Čiplys, Paulius Sidabras, Mantas Stakėnas)



BENDRAKOMANDINĖ ĮSKAITA

Antrus metus iš eilės bendrakomandinėje įskaitoje nugalėtojai - DUBLIO komanda!

1. DUBLIS - 181 tšk. (Algina Juknaitė, Asta Juknienė, Arvydas Dzimidavičius, Donatas Matijoška, Audrius Saulėnas, Ugnius Jankūnas)

2. VILNIAUS LEGIONAS - 141 tšk. (Kornelija Lušaitė, Eglė Galdikaitė, Arūnas Baliukonis, Laimonas Kiniulis, Lukas Tumėnas, Gintaras Tumėnas)

3. MAŽEIKIAI - 97 tšk. (Irena Čiplienė, Arūnė Kvedarienė, Tomas Bužonas, Arūnas Čiplys, Paulius Sidabras, Mantas Stakėnas)

4. Trajektorija 1 - 78 tšk. (Raminta Kvedaraitė, Milda Zdanauskaitė, Martynas Tamoševičius, Marius Zdanauskas, Arvydas Kvedaras, Tomas Makūnas)

5. Smignis LT 1 - 71 tšk. (Jurgita Šakienė, Sandra Rimkevičiūtė, Laimis Zubavičius, Kęstutis Žukas, Robertas Kasperavičius, Nerijus Štaraitis)

6. Auksinė strėlė - 68 tšk. (Gintaras Nagevičius, Egidijus Brazas, Edvardas Stasaitis, Osvaldas Kšanys)

7. Topas - 58 tšk. (Jolita Drąsutienė, Vilija Viskontė, Mindaugas Viskontas, Sigitas Kvajauskas, Artūras Galdikas, Paulius Mikaločius)

8. Port of darts - 52 tšk. (Aušra Martinkienė, Barbora Viskontė, Gintaras Katkus, Roman Solenkov, Gražvydas Žakys, Mindaugas Martinkus)

9. Draugužiai - 42 tšk. (Indrė Smilingienė, Reda Šlušnytė, Edgaras Grikšas, Mindaugas Lidžius, Algis Jekaitis, Aurimas Cirtautas)

10. Topas 2 - 39 tšk. (Vida Jablonskienė, Jūratė Domarkienė, Romualdas Jablonskis, Raidas Kvasys, Arūnas Smilingis, Giedrius Beniušis)

11. Legas 1 - 27 tšk.
12-13. Apuokas ir Trajektorija 2 - 26 tšk.
14. Vilniaus legionas II - 24 tšk.
15. Vilniaus legionas III - 15 tšk.
16. Trajektorija III - 13 tšk.
17-19. Vilniaus legiono Varėnos lyga, Vilniaus legionas IV, Auksinė strėlė - CITMA - 11 tšk.
20. Legas II - 10 tšk.
21. Mažeikiai 2 - 9 tšk.
22-23. Smiginis LT II ir Vilkaviškis - 8 tšk.
24. Legas III - 7 tšk.

Organizatoriai dėkoja visiems atvykusiems ir sveikinimai nugalėtojams, prizininkams bei visiems, šauniai sužaidusiems.

Taip pat nuoširdžiausias AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo!

Dėkojame smiginio klubui "Vilniaus legionas" už žaidimo salės paruošimą.
Dėkojame "Corner hotel" viešbučiui už galimybę organizuoti varžybas.

DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon







Puslapio atnaujino darbai
Dėl asmens duomenų apsaugos ir pradedamų svetainės atnaujinimo darbų, šiuo metu svetainėje nebėra narių registracijos ir panaikinta galimybė komentuoti. Turint pastebėjimų ar pastebėjus neatitikimų svetainėje - rašykite elektroniniu paštu sandra.rimkeviciute @ gmail.com arba arunas @ dartsfederacija.lt

Šios svetainės sustabdymas ir perjungimas į nauja planuojamas sausio pirmą savaitę.
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2022.11.28

1 SMIGINIS LT 1987
2 Elektrėnų DUBLIS 1381
3 Kretingos TOPAS 1238
4 Vilniaus LEGIONAS 1140
5 Kauno TRAJEKTORIJA 962
6 Mažeikių DARTS SK 915
7 Prienų STADIONAS 572
8 Šilalės DRAUGUŽIAI 570
9 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 518
10 Klaipėdos PORT OF DARTS 364
11 Vilniaus LEGAS 344
12 Vilniaus APUOKAS 203
13 Šakių TANDEMAS 91
14 Jonavos STRĖLĖ 45



Visi taškai
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2022.11.28

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 519
2 Ugnius JANKŪNAS 345
3 Edgaras GRIKŠAS 324
4 Mindaugas BARAUSKAS 279
5 Arūnas ČIPLYS 222
6 Tomas BUŽONAS 190
7 Arūnas BALIUKONIS 161
8 Kęstutis ŽUKAS 153
9 Sigitas KVAJAUSKAS 151
10 Aigars STRELIS 148

MOTERYS
1 Asta JUKNIENĖ 326
2 Milda ZDANAUSKAITĖ 277
3 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 255
4 Kornelija LUŠAITĖ 234
5 Jolita DRĄSUTIENĖ 145
6 Algina JUKNAITĖ 143
7 Vida JABLONSKIENĖ 109
8 Eglė GALDIKAITĖ 107
9 Gerda MALDEIKYTĖ 77
10 Irena BAUZE 64
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us