LT MASTERS 2019 - nugalėjo Kornelija ir Darius
Arunas | 2019.01.12 - 11:18:45 | Komentarai 0 | |


11.00 startavo atranka į pagrindinį MASTERS turyrą, kuris prasidėjo 13.00.
ONLINE TRANSLIACIJA INTERNETU

Fotografijos iš varžybų vietos Ačiū fotografui Juliui

Dalyvauja 24 vyrai ir 6 moterys. Toliau patenka 2 moterys ir 4 vyrai.

Atrankos Lentelės: VYRAI - MOTERYS

Paskutiniame atrankos etape susitinka:
juliua Zubavičius 0-4 Kristaps Mickus
Arvydas Dzimidavičius 1-4 Benediktas Paulauskas
Aigars Strelis 4-1 Šarūnas Šukaitis
Andrey Pontus 4-1 Osvaldas Kšanys



POGRUPIAI:

__________________________________________

Pogrupių Varžybų Tvarkaraštis ir rezultatai:

13.00 Pirmas ratas VISAS RATAS
(VP1_1) Tomas Sperauskas 0-3 Kristaps Mickus
(VP2_1) Gintaras Tumėns 3-2 Benediktas Paulauskas
(VP3_1) Gintaras Nagevičius 2-3 Aigars Strelis
(VP4_1) Ugnius Jankūnas 0-3 Andrey Pontus
(MP1_1) Algina Juknaitė 3-1 Raminta Kvedaraitė
(MP2_1) Sandra Rimkevičiūtė 2-3 Kornelija Lušaitė

14.00 Antras ratas VISAS RATAS

(VP1_2) Darius Labanauskas 3-0 Tomas Sperauskas
(VP2_2) Arūnas Čiplys 3-0 Benediktas Paulauskas
(VP3_2) Donatas Matijoška 0-3 Gintaras Nagevičius
(VP4_2) Mindaugas Barauskas 3-1 Ugnius Jankūnas
(MP1_2) Asta Juknienė 2-3 Raminta Kvedaritė
(MP2_2) Sandra Rimkevičiūtė 3-0 Renata Vaikutienė

15.00 Trečias ratas VISAS RATAS

(VP1_3)D arius Labanauskas 3-0 Kristaps Mickus
(VP2_3) Arūnas Čiplys 3-0 Gintaras Tumėns
(VP3_3) Donatas Matijoška 1-3 Aigars Strelis
(VP4_3) Mindaugas Barauskas 3-2 Andrey Pontus
(MP1_3) Asta Juknienė 3-2 Algina Juknaitė
(MP2_3) Renata Vaikutienė 1-3 Kornelija Lušaitė

Atkrintamųjų tvarkaraštis ir rezultatai:
VYRŲ PLAYOFF LENTELĖ MOTERŲ PLAYOFF LENTELĖ

16.30 Vyrų ketvirtfinaliai ir moterų pusfinaliai VISAS RATAS
Darius Labanauksas 4-0 Andrey Pontus
Gintaras Tumėnas 2-4 Aigars Streleis
Mindaugas Barauskas 4-2 Gintaras Nagevičius
Kristaps Mickus 4-1 Arūnas Čiplys
Algina Juknaitė 3-1 Sandra Rimkevičiūtė (Moterų pusfinalis 1)
Asta Juknienė 1-3 Kornelija Lušaitė (Moterų pusfinalis 2)

17.30 Vyrų pusfinaliai ir moterų kova dėl 3 vietos VISAS RATAS
Vyrų pusfinalis 1 (iki 5 laimėtų): Darius Labanauskas 5-3 Aigars Strelis
Vyrų pusfinalis 2 (iki 5 laimėtų): Mindaugas Barauskas 4-5 Kristaps Mickus
18.00Moterų 3 vieta (iki 3 laimėtų): Asta Juknienė 0-3 Sandra Rimkevičiūtė
18.30 Moterų FINALAS (iki 4 laimėtų): Algina Juknaitė 0-4 Kornelija Lušaitė

18.45 Vyrų ir moterų finalai ir vyrai dėl 3 vietos VISAS RATAS
Vyrų 3 vieta (iki 5 laimėtų): Aigars Strelis 3-4 Mindaugas Barauskas
19.10 Vyrų FINALAS (iki 6 laimėtų): Darius Labanauskas 6-0 Kristaps Mickus


DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon







PDC ir PDC Nordic & Baltic


Reitingas 2019
Kalendorius 2019

Puikūs lietuvaičių startai 2018 metais PDC Nordic & Baltic varžybose aukštai iškėlė Lietuvos vėliavą. Darius Labanauskas galutiniame reitinge tapo nugalėtoju ir iškovojo vietą PDC pasaulio čempionate.

2019 metais Darius iškovojo PDC licenziją ir aktyviai dalyvauta PDC turuose visoje Europoje. Varžybų rezultatus online galite stebėti -čia-

Daugiau rasite oficialioje PDC svetainėje
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Žiežmarių Taurė 2017
Pgnss 17.03.16 - 19:44
Žiežmarių Taurė 2017
DonatasM 17.03.13 - 17:49
Pranešimų dar nėra
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2019.03.16

1. Darius LABANAUSKAS 550
2. Arūnas ČIPLYS 364
3. Aigars STRELIS 239
4. Kristaps MICKUS 219
5. Ugnius JANKŪNAS 219
6. Mindaugas BARAUSKAS 209
7. Gintaras NAGEVIČIUS 204
8. Donatas MATIJOŠKA 202
9. Gintaras TUMĖNAS 182
10. Tomas SPERAUSKAS 157

MOTERYS

1. Kornelija LUŠAITĖ 277
2. Algina JUKNAITĖ 250
3. Renata VAIKUTIENĖ 241
4. Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 225
5. Asta JUKNIENĖ 198
6. Raminta KVEDARAITĖ 122
7. Irena BAUZE 66
8. Arūnė KVEDARIENĖ 65
9. Milda ZDANAUSKAITĖ 56
10. Irena ČIPLIENĖ 51
10. Rūta ŠEREŠKOVA 51
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2018.11.26

1 SMIGINIS LT 1691
2 Elektrėnų DUBLIS 1563
3 Mažeikių DARTS klubas 1083
4 Vilniaus LEGIONAS 964
5 Kretingos TOPAS 562
6 Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 520
7 Kauno TRAJEKTORIJA 429
8 Jonavos STRĖLĖ 409
9 Vilniaus APUOKAS 277
10 Vilniaus LEGAS 98
11 Prienų DVIDEŠIMTUKAS 21



Visi taškai
BALTIJOS REITINGAS
TOP 10 BALTIJOS ŽAIDĖJAI
Atnaujinta 2019.02.11

VYRAI

1. Darius Labanauskas
2. Mindaugas Barauskas
3. Madars Razma
4. Kristaps Mickus
5. Arunas Ciplys
6. Aigars Strelis
7. Laimonis Naglis
8. Žanis Buklovskis
9. Nauris Gleglu
10. Andres Paal

MOTERYS

1. Algina Juknaite
2. Sandra Rimkeviciute
3. Kornelija Lušaitė
4. Kristine Mickus
5. Renata Vaikutiene
6. Zeltite Strade
7. Asta Jukniene
8. Anda Seimane
9. Marija Ruzane
10. Helene Sundelin


Visas reitingas yra toliau: vyrai ir moterys.
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us