2013m       Lietuvos klasikinio darts reitingas (moterys)
          Čempionatas 2013.12.14 VERO CAFFE 2013.12.01 SMIGINIS LT 2013.11.30 Legionas Open 2013.10.27 Vilnius Open 2013.10.26 KAIŠIADORYS 2013.10.05 JONAVOS TAURĖ 2013.09.29 BALTIC CUP 2013.09.14 PELĖDA 2013.08.24 ŽEMAIČIŲ 2013.06.08 LitExpo 2013.05.19 LIET OPEN 2013.05.18 LDSF Taurė 2013.04.06 Trakų Pilis 2013.03.09
Vieta Reitinge Vardas  Pavardė Taškai viso Klubas Miestas vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai vieta taškai
1 Kornelija LUŠAITĖ 322 STRĖLĖ Jonava I 60 5-8v 7 I 40 I 40 I 40 5-8v 7 II 20 9-16v 8 I 40 III 10 9-12v 4 5-8v 15 13-18v 6 III 25
2 Vilma ARMALIENĖ 243 Vilniaus LEGIONAS Trakai 9-12v 8 III 10 5-8v 7 II 20 5-8v 7 III 10 5-8v 7 17-32v 4 III 10 I 40 III 10 III 25 III 25 I 60
3 Aurita SIRVYDYTĖ 230 Vilniaus LEGIONAS Vilnius 5-8v 15 9-12v 4 9-12v 4 III 10 III 10 I 40 9-12v 4 5-8v 15     III 10 III 10 9-12v 8 I 60 II 40
4 Rytė BANAITIENĖ 131 STRĖLĖ Jonava III 25 13-16v 2 17-21v 1         9-12v 4 I 40 17-32v 4         5-8v 7 5-8v 15 III 25 9-12v 8
5 Ekaterina KUŠKOVA 124 Vilniaus LEGIONAS Vilnius III 25 5-8v 7 III 10 5-8v 7 5-8v 7 II 20 III 10 9-16v 8 9-12v 4 5-8v 7 9-12v 4     5-8v 15    
6 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 122 STRĖLĖ Jonava II 40 II 20 II 20 5-8v 7 III 10 III 10 5-8v 7 17-32v 4     9-12v 4                
7 Renata VAIKUTIENĖ 104 STRĖLĖ Jonava 5-8v 15 III 10 5-8v 7     5-8v 7 5-8v 7 9-12v 4 17-32v 4 II 20 17v 1 9-12v 4 9-12v 8 5-8v 15 25-36v 2
8 Jurgita BENDINSKIENĖ 96 Vilniaus LEGIONAS Vilnius 13-18v 6 5-8v 7 9-12v 4 III 10 13-16v 2 9-12v 4 5-8v 7 9-16v 8 III 10     13-16v 2 13-16v 6 5-8v 15 5-8v 15
9 Erika BAGDONAVIČIENĖ 78 STRĖLĖ Jonava                                     5-8v 7 9-12v 4 III 25 II 40 25-36v 2
10 Vyta ORLOVIENĖ 74 STRĖLĖ Jonava 9-12v 8 5-8v 7 9-12v 4 5-8v 7 9-12v 4 13-16v 2 9-12v 4 17-32v 4 9-12v 4 13-16v 2 17-23v 1 13-16v 6 5-8v 15 13-18v 6
11 Rūta ŠEREŠKOVA 72 APUOKAS Vilnius 5-8v 15 I 40 III 10                     5-8v 7                    
12 Irena BAUZE 70 Mažeikių DARTS SK Latvija         13-16v 2     II 20         III 25     5-8v 7     9-12v 8     9-12v 8
13 Asta JUKNIENĖ 67 DUBLIS Elektrėnai 9-12v 8 9-12v 4 9-12v 4 13-16v 2 13-16v 2 9-12v 4 III 10 9-16v 8 9-12v 4     17-23v 1 13-16v 6 9-12v 8 13-18v 6
14 Audronė NAGEVIČIENĖ 61 AUKSINĖ STRĖLĖ Šiauliai             9-12v 4 5-8v 7         33-41v 1 5-8v 7 9-12v 4 5-8v 7 9-12v 8 9-12v 8 5-8v 15
15 Viktorija JASIŪNAITĖ 59 STRĖLĖ Jonava 5-8v 15 9-12v 4 13-16v 2 13-16v 2 9-12v 4 13-16v 2 5-8v 7 17-32v 4 9-12v 4 9-12v 4 17-23v 1 17-23v 4 19-24v 4 25-36v 2
16 Evelina SABAITYTĖ 37 Vilniaus LEGIONAS Vilnius 19-21v 4 17-18v 1 17-21v 1         17-21v 1 9-12v 4 33-41v 1 5-8v 7     13-16v 2     9-12v 8 9-12v 8
17 Jurgita ŠAKIENĖ 33 SMIGINIS LT Kaunas 13-18v 6         9-12v 4 13-16v 2 9-12v 4 13-16v 1 17-32v 4 5-8v 7     17-23v 1 17-23v 4        
18 Arūnė KVEDARIENĖ 29 TRAJEKTORIJA Kaunas 19-21v 4     13-16v 2 9-12v 4                                 19-24v 4 5-8v 15
19 Irena ČIPLIENĖ 28 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai     13-16v 2 17-21v 1 9-12v 4 17-19v 1                 5-8v 7 17-23v 1 17-23v 4 19-24v 4 19-24v 4
20 Vida TUMĖNIENĖ 27 Vilniaus LEGIONAS Vilnius 13-18v 6 13-16v 2 17-21v 1                 17-32v 4         13-16v 2 17-23v 4 25v 2 13-18v 6
21 Violeta POVILAITIENĖ 24 SMIGINIS LT Kaunas 9-12v 8 9-12v 4 13-16v 2 17v 1 13-16v 2 17-21v 1                         13-18v 6    
22 Irina ACHREM 20 APUOKAS Vilnius             13-16v 2 17-19v 1 17-21v 1             13-16v 2         9-12v 8 13-18v 6
22 Laima UPENIECE 20 Mažeikių DARTS SK Latvija                     13-16v 2     17-32v 4     9-12v 4     17-23v 4 13-18v 6    
24 Miglė IVAŠKEVIČIENĖ 18 Vilniaus LEGAS Vilnius 13-18v 6                 17-21v 1 13-16v 1                 13-16v 6 19-24v 4    
24 Audra PETKELIENĖ 18 SMIGINIS LT Klaipėda 13-18v 6     5-8v 7         17-21v 1                         19-24v 4    
26 Dorota ADOMAVIČIŪTĖ 14 APUOKAS Vilnius     13-16v 2 17-21v 1                     13v 2     17-23v 1 17-23v 4 19-24v 4    
27 Kristina STANČIKAITĖ 9 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                     5-8v 7                             25-36v 2
28 Deimantė ANTANAVIČIŪTĖ 8 DUBLIS Elektrėnai                     5-8v 7 13-16v 1                            
29 Laimutė DIJOKIENĖ 6 AUKSINĖ STRĖLĖ Šiauliai                                                 13-18v 6    
29 Karolina JUCHNEVSKAJA 6 Vilniaus LEGIONAS Vilnius                                         13-16v 2     19-24v 4    
31 Daiva MIŠEIKIENĖ 4 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai                                                 19-24v 4    
32 Ramunė TOVSTUKHA 3 APUOKAS Vilnius                                         17-23v 1         25-36v 2
  Lina BALIUTIENĖ 0 Mažeikių DARTS SK Mažeikiai                                                        
  Liucina JANCEVIČ 0 Vilniaus LEGIONAS Zujūnai                                                        
KITI 19 17 20 15 16 20 15 17 13 14 19 18 25 19
LICENZIJUOTI ŽAIDĖJAI VARŽYBOSE 2 1 1 2 3 2 1 1 1 1 3 1 3 2