Dalyviai – Smiginis merginoms taurė 2024

Išankstinė registracija iki 2024.07.26 12:00val.

Moterys (18)
  1. Diana Leskovienė (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  2. Milda Zdanauskaitė (Kauno TRAJEKTORIJA)
  3. Karolina Tamoševičiūtė (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  4. Neringa Povilonė (Kretingos TOPAS)
  5. Sandra Rimkevičiūtė (Kretingos TOPAS)
  6. Vida Jablonskienė (Kretingos TOPAS)
  7. Jūratė Domarkienė (Kretingos TOPAS)
  8. Toma Jakienė (Šilalės DRAUGUŽIAI)
  9. Irena Čiplienė (Mažeikių DARTS SK)
  10. Algina Juknaitė (Elektrėnų DUBLIS)
  11. Reda Šlušnytė (Kretingos TOPAS)
  12. Indrė Smilingienė (Kretingos TOPAS)
  13. Sabina Vyšniauskienė (Kretingos TOPAS)
  14. Asta Juknienė (Elektrėnų DUBLIS)
  15. Raminta Kvedaraitė (Kauno TRAJEKTORIJA)
  16. Jolita Poškuvienė (Alytaus Dart’s Club)
  17. Irēna Bauze (Mažeikių DARTS SK)
  18. Eglė Galdikaitė (Vilniaus LEGIONAS)

Vyrai (48)
  1. Mindaugas Viskontas (Kretingos TOPAS)
  2. Andrius Leskovas (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  3. Egidijus Brazas (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  4. Andrius Pervainis (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  5. Gintaras Nagevičius (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  6. Marius Zdanauskas (Kauno TRAJEKTORIJA)
  7. Arvydas Kvedaras (Kauno TRAJEKTORIJA)
  8. Arvydas Mačiulaitis (Vilniaus LEGIONAS)
  9. Laimis Zubavičius (Kretingos TOPAS)
  10. Romualdas Jablonskis (Kretingos TOPAS)
  11. Jevgenij Judin (SPARTA)
  12. Marius Povilonis (Kretingos TOPAS)
  13. Marius Galinis (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  14. Eimantas Šėgžda (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  15. Rolandas Šėgžda (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)
  16. Gintautas Urbšys (KETURVALAKIAI)
  17. Arūnas Sakalauskas (SMIGINIS LT)
  18. Aurimas Bagdžiūnas (Klaipėdos PORT OF DARTS)
  19. Dainius Liutkauskas (Alytaus DART’S CLUB)
  20. Edgaras Grikšas (Šilalės DRAUGUŽIAI)
  21. Andrius Jakas (Šilalės DRAUGUŽIAI)
  22. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
  23. Vitas Velioniškis (KETURVALAKIAI)
  24. Dovydas Velioniškis (KETURVALAKIAI)
  25. Darius Velioniškis (KETURVALAKIAI)
  26. Nerijus Štaraitis (KETURVALAKIAI)
  27. Raidas Kvasys (Kretingos TOPAS)
  28. Erdvilas Ališaukas (Kauno TRAJEKTORIJA)
  29. Karolis Vaitelė (Klaipėdos PORT OF DARTS)
  30. Dovydas Petrauskas (Prienų STADIONAS)
  31. Virginijus Vyšniauskas (Klaipėdos PORT OF DARTS)
  32. Titas Šadauskas (Mažeikių DARTS SK)
  33. Paulius Pūras (Smiginis LT)
  34. Robertas Kasperavičius (Smiginis LT)
  35. Marius Vaškūnas (Jonavos STRĖLĖ)
  36. Gediminas Lakavičius (Jonavos STRĖLĖ)
  37. Karolis Lekavičius (Prienų STADIONAS)
  38. Aigars Strelis (Mažeikių DARTS SK)
  39. Kazimieras Greičius (KETURVALAKIAI)
  40. Žydrūnas Antanaitis (KETURVALAKIAI)
  41. Giedrius Beniušis (Kretingos TOPAS)
  42. Mindaugas Lidžius (Šilalės DRAUGUŽIAI)
  43. Artūras Galdikas (Kretingos TOPAS)
  44. Vidmantas Spangelevičius (KETURVALAKIAI)
  45. Saulius Valinskas (Kretingos TOPAS)
  46. Donatas Prialgauskas (Kretingos TOPAS)
  47. Algimantas Baltūsis (Klaipėdos PORT OF DARTS)
  48. Albertas Pulklevičius (Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ)

Jaunimas (2)
  1. Milda Zdanauskaitė (Kauno TRAJEKTORIJA)
  2. Titas Šadauskas (Mažeikių DARTS SK)
Moterų porinis (6)
  1. Neringa Povilonė – Sandra Rimkevičiūtė
  2. Vida Jablonskienė – Jūratė Domarkienė
  3. Reda Šlušnytė – Indrė Smilingienė
  4. Raminta Kvedaraitė – Milda Zdanauskaitė
  5. Jolita Poškuvienė- Gintarė Surdokaitė
  6. Kornelija Lušaitė – Eglė Galdikaitė
Vyrų porinis (11)
  1. Andrius Leskovas – Andrius Pervainis
  2. Arvydas Kvedaras – Marius Zdanauskas
  3. Laimis Zubavičius – Arvydas Mačiulaitis
  4. Romualdas Jablonskis – Irmantas Norkus
  5. Marius Galinis – Rolandas Šėgžda
  6. Gintautas Urbšys – Nerijus Štaraitis
  7. Edgaras Grikšas – Mindaugas Lidžius
  8. Vitas Velioniškis – Darius Velioniškis
  9. Vidmantas Spangelevičius – Dovydas Velioniškis
  10. Karolis Vaitelė – Ovidijus Jonaitis
  11. Marius Vaškūnas-Gediminas Lakavičius
X