Prienų taurės 2021 nugalėtojai M.Barauskas ir A.Juknienė
Sandra | 2021.11.29 - 22:36:52 | Komentarai 0 | |


Šeštadienį 3-ąjį kartą į Prienų areną susirinko daugybė smiginio pasiilgusių žaidėjų: 97 vyrai, 17 moterų ir 7 jaunuoliai.

___________________________________

INDIVIDUALI RUNGTIS - MOTERYS: (lentelės)

1. Asta Juknienė (Dublis)
2. Kornelija Lušaitė (Vilniaus Legionas)
3. Eglė Galdikaitė (Vilniaus Legionas)
3. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)

5. Algina Juknaitė (Dublis)
5. Jolita Drąsutienė (Topas)
5. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT)
5. Vida Jablonskienė (Topas)

___________________________________

INDIVIDUALI RUNGTIS - VYRAI: (lentelės)

1. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
2. Sergej Gončarov (Auksinė strėlė)
3. Benediktas Paulauskas (Dublis)
3. Mindaugas Viskontas (Topas)

5. Sigitas Kvajauskas (Topas)
5. Marius Zdanauskas (Trajektorija)
5. Artūras Dunda (Dublis)
5. Audrius Saulėnas (Dublis)

___________________________________

Jaunimas

1. Andrius Pikiotas (Vilniaus Legionas)
2. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
3. Justas Viskontas (Topas)
3. Domas Barauskas (Stadionas)

___________________________________

Paguoda

1 vieta (vyrų paguoda) - Domas Barauskas (Stadionas)
1 vieta (moterų paguoda) - Reda Šlukšnytė (Topas)

STADIONO sporto klubo kolektyvas dėkoja visiems atvykusiems ir sveikinimai nugalėtojams, prizininkams bei visiems, šauniai sužaidusiems.

Taip pat nuoširdžiausias AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie šio renginio organizavimo!


DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Federacijos Taurė 2021
dartsfederacija.lt | 2021.10.23 - 21:35:17 | Komentarai 0 | |


2021 m. spalio 23-24d. "Corner Hotel" Vilniuje vyko tradicinis turnyras "FEDERACIJOS TAURĖ 2021".

Savaitgalio metu sužaidėme 3 rungtyse (individuali, porinė, komandinė) ir komandų(4 vyrai + 2 moterys arba 4 tik vyrai, arba tik 2 moterys) pasiekimus sumavome į bendrakomandinę įskaitą.

MOTERŲ INDIVIDUALI RUNGTIS (22) Lentelės: moterys

1. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
2. Kornelija Lušaitė (Vilniaus Legionas)
3. Algina Juknaitė (Dublis)
3. Asta Juknienė (Dublis)

JAUNIMO (iki 18m.) INDIVIDUALI RUNGTIS
1. Milda Zdanauskaitė
2. Justas Viskontas
3. Barbora Viskontė
3. Liudas Žuraulia

VYRŲ INDIVIDUALI RUNGTIS: (92) vyrai

1. Mindaugas Barauskas (Stadionas)
2. Ugnius Jankūnas (Dublis)
3. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
3. Paulius Sidabras (Mažeikių DARTS SK)

MOTERŲ PORINĖ RUNGTIS (11) Porinis moterys

1. Kornelija Lušaitė - Eglė Galdikaitė (Vilniaus Legionas)
2. Sandra Rimkevičiūtė - Jurgita Šakienė (SmiginisLT Kaunas)
3. Jolita Drąsutienė - Vilija Viskontė (Topas)
3. Milda Zdanauskaitė - Raminta Kvedaraitė (Trajektorija)

VYRŲ PORINĖ RUNGTIS (43) Porinis vyrai

1. Gintaras Nagevičius - Sergej Gončarov (Auksinė strėlė)
2. Tomas Bužonas - Arūnas Čiplys (Mažeikiai)
3. Laimis Zubavičius - Kęstutis Žukas (SmiginisLT Kaunas)
3. Mindaugas Viskontas - Sigitas Kvajauskas (Topas)


MOTERŲ KOMANDINĖ RUNGTIS (9) Komandinis moterys

1. DUBLIS (Algina Juknaitė - Asta Juknienė)
2. TRAJEKTORIJA (Milda Zdanauskaitė - Raminta Kvedaraitė)
3. VILNIAUS LEGIONAS (Kornelija Lušaitė - Eglė Galdikaitė)
3. TOPAS (Jolita Drąsutienė - Vilija Viskontė)

VYRŲ KOMANDINĖ RUNGTIS (20) Komandinis vyrai

1. MAŽEIKIAI (Tomas Bužonas, Arūnas Čiplys, Paulius Sidabras, Aurimas Burba)
2. DUBLIS (Artūras Dunda, Donatas Matijoška, Audrius Saulėnas, Ugnius Jankūnas)
3. STADIONAS (Mindaugas Barauskas, Albinas Mankevičius, Dalius Židanavičius, Egidijus Karčiauskas)
3. Vilniaus Legionas (Liudas Čereškevičius, Laimonas Kiniulis, Arūnas Baliukonis, Mantas Steponavičius)

BENDRAKOMANDINĖ ĮSKAITA Bendrakomandinė įskaita

1. DUBLIS (Algina Juknaitė, Asta Juknienė, Artūras Dunda, Donatas Matijoška, Audrius Saulėnas, Ugnius Jankūnas)

2. MAŽEIKIAI (Irena Čiplienė, Arūnė Kvedarienė, Tomas Bužonas, Arūnas Čiplys, Paulius Sidabras, Aurimas Burba)

3. VILNIAUS LEGIONAS (Kornelija Lušaitė, Eglė Galdikaitė, Liudas Čereškevičius, Laimonas Kiniulis, Arūnas Baliukonis, Mantas Steponavičius)


DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Kaišiadorių taurę 2021 laimėjo Milda ir Laimis
jurgita | 2021.10.09 - 20:33:27 | Komentarai 0 | |


Kaišiadorių taurės rezultatai (81 vyras ir 17 moterų):

Moterys: - LENTELĖS -
1. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
2. Kornelija Lušaitė (Vilniaus Legionas)
3. Sandra Rimkevičiūtė (SmiginisLT) ir Vida Jablonskienė (Topas)
5. Indrė Smilingienė (Topas), Algina Juknaitė (Dublis), Monika Gurauskienė (Topas), Jurgita Šakienė (SmiginisLT).

Vyrai: - LENTELĖS -
1. Laimis Zubavičius (SmiginisLT)
2. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK)
3. Artūras Dunda (Dublis) ir Ugnius Jankūnas (Dublis)
5. Kęstutis Žukas (SmiginisLT), Albinas Mankevičius (Stadionas), Benediktas Paulauskas (Dublis), Arvydas Kvedaras (Trajektorija)

Paguodos turnyre nugalėjo Mindaugas Martinkus (SmiginisLT) ir Jolita Drąsutienė (Topas)

Jaunimo rungtis:
1v. Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)
2v. Justas Viskontas (Topas)
3v. Barbora Viskontė (Topas)

Sekmadienio rungtyje "Cricket Cut-throat" dalyvavo 11 žaidėjų:
1. Ugnius Jankūnas (Dublis)
2. Audrius Saulėnas (Dublis)
3. Feliksas Dobrovolskis (Legas)



DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Elektrėnų Taurė 2021
Donatas | 2021.09.28 - 12:13:08 | Komentarai 0 | |


Rugsėjo 25 d. Elektrėnų laisvalaikio centre įvyko tradicinės Elektrėnų taurės varžybos. Šiais metai į varžybas susirinko 77 vyrai ir 16 moterų.
Po atkaklių kovų varžybų nugalėtojais antrus metus paeiliui tapo Kornelija Lušaitė (Vilniaus legionas) ir Laimis Zubavičius (Smiginis LT).

Vyrų asmeninės rungties prizinės vietos išsidėstė taip:
1. Laimis Zubavičius (Smiginis LT)
2. Arūnas Čiplys (Mažeikių DARTS SK)
3. Tomas Bužonas (Mažeikių DARTS SK) ir Artūras Dunda (Dublis)

Moterys:
1. Kornelija Lušaitė (Vilniaus legionas)
2. Gerda Maldeikytė (Smiginis LT)
3. Sandra Rimkevičiūtė (Smiginis LT) ir Jolita Drąsutienė (Topas)

LENTELĖS: vyrai - moterys

Jaunimo rungties nugalėtoja tapo - Milda Zdanauskaitė (Trajektorija)

Vyrų paguodos turnyrą laimėjo Liudas Čereškevičius (Vilniaus Legionas), moterų - Vida Jablonskienė (Topas).

Tariame didelį AČIŪ turnyro dalyviams ir sakome iki pasimatymo kitais metais Elektrėnuose.

DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Lietuviams nedaug trūko nugalėti pasaulio čempionus
dartsfederacija.lt | 2021.09.12 - 06:53:00 | Komentarai 0 | |


Rugsėjo 9-12 d. Vokietijoje rengiamame PDC pasaulio smiginio taurės turnyre puikiai pasirodė Darius Labanauskas (PDC-39) bei Mindaugas Barauskas, tačiau lietuviai galiausiai turėjo pripažinti geriausio planetos žaidėjo Gerwyno Price'o (PDC-1) vedamos Velso rinktinės pranašumą.


Aštuntfinalyje lietuviai 1:2 pralaimėjo Velsui, kuris ketvirtfinalyje susikaus su Australijos rinktine.

Velso rinktinei atstovauja geriausias planetos žaidėjas G.Price‘as ir šio „Premier“ lygos sezono nugalėtojas Jonny Claytonas (PDC-13).

Aštuntfinalyje buvo žaidžiami du vienetų mačai iki 4 laimėtų legų, o rezultatui esant lygiam – dvejetų susitikimas.

Pirmame susitikime nereitinguotas M.Barauskas sugebėjo laimėti 2 legus prieš patį G.Price'ą, tačiau galiausiai turėjo pripažinti jo pranaušmą 2:4. Kitame mače D.Labanauskas nors ir pralaimėjo pirmą legą, tačiau vėliau perėmė iniciatyvą ir puikiai uždarydamas legus, sugebėjo įveikti J.Claytoną rezultatu 4:2.

Dvejetų mače lietuviai žaidė nuostabiai ir privertė gerokai pasijaudinti Velso rinktinę, kuri tik dėka G.Price'o šaltų nervų sugebėjo laimėti 4:3 bei išplėšti kelialapį į ketvirtfinalį.

Pirmasis mačas: G.Price'as puikiai pasirodė pirmame lege ir užsidaręs pirmuoju bandymu jį nesunkiai laimėjo. Antrame lege M.Barauskas įsibėgėjo ir pataikydamas du kartus į centrą sugebėjo laimėti šį legą. Lietuvis sugebėjo pateikti staigmeną ir laimėjo antrąjį legą iš eilės bei išsiveržė į priekį 2:1. Visgi sekančius tris legus G.Price'as žaidė neklysdamas bei iškovojo pirmąjį tašką Velsui.

Antrasis mačas: J.Claytonas laimėjo pirmąjį legą prieš D.Labanauską, tačiau tada lietuvis laimėjo tris legus iš eilės ir išsiveržė į priekį 3:1. Nors J.Claytonui pavyko laimėti sekantį legą, tačiau D.Labanauskas antruoju bandymu pataikė į dvigubą 20 ir laimėjo ketvirtąjį legą bei išplėšė dar vieną žaidimą prieš Velsą.

Trečiasis mačas: Velsas dvejetus pradėjo laimėdami du pirmuosius legus, tačiau trečiame lege D.Labanauskas antrąja strėlyte pataikė į dvigubą 7 ir išplėšė pirmą tašką lietuviams. Ketvirtą legą nesunkiai laimėjo Velsas, tačiau penktame ir vėl spindėjo D.Labanauskas, kuris fantastiškai užbaigė legą bei pataikęs į dvigubą 20 jau pirmąja strėlyte išplėšė antrą tašką (2:3). Šeštame lege Velsas nesugebėjo užsidaryti, o štai D.Labanauskas vėl neklydo ir išplėšė lietuviams lemiamą legą (3:3). Lemiamame lege pirmasis užsidaryti šansą turėjo M.Barauskas, tačiau jam to padaryti nepavyko. Deja, tačiau G.Price‘as nebeklydo ir sugebėjo trečia strėlyte užsidaryti bei išplėšti Velsui pergalę.

Dvejetų žaidimo vaizdo įrašas youtube svetainėje

Lietuviai pasaulio taurėje žaidžia trečią kartą. Jie, patekdami į aštuntfinalį, jau pakartojo geriausią savo rezultatą. Tuo tarpu Velso rinktinė 2020 m. pirmą kartą istorijoje iškovojo pasaulio taurę. Pernai šiai rinktinei atstovavo tie patys G.Price‘as ir J.Claytonas. Lietuviai šių metų turnyrą pradėjo pergale 5:3 prieš vengrus, o velsiečiai 5:2 eliminavo suomius.
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Lietuvių komandos dalyvaus "Baltic Cup 2021“ varžybose Taline, Estijoje.
dartsfederacija.lt | 2021.09.07 - 19:33:51 | Komentarai 0 | |


Kol D.Labanauskas ir M.Barauskas atstovaus Lietuvą PDC Pasaulio taurėje, nemaža dalis lietuvaičių vyks į „Baltic Cup 2021“ varžybas Taline, Estijoje.

VARŽYBŲ LENTELĖS: drive.google.com

Baltic Cup – tradicinis turnyras, kuriame dalyvaujama komandomis. Komandą sudaro 4 žaidėjai (vyrų ir moterų įskaitos atskiros), kurie varžosi asmeninėje, porinėje ir komandinėje rungtyje, taip pat vedama bendroji įskaita. Įdomu tai, kad kiekvienais metais turnyro lokacija keičiasi ir vyksta vis kitoje Baltijos šalyje (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje).

Šiais metais į „Baltic Cup 2021“ varžybas rugsėjo 10-12d. Taline, Estijoje iš Lietuvos vyksta 6 vyrų komandos ir 1 moterų komanda.

Liepos 31d. vykusiame LDSF visuotiniame narių susirinkime buvo nuspręsta, kad „Baltic cup 2021“ varžyboms bus formuojamos Lietuvos smiginio rinktinės (vyrų ir moterų). Formavimo principas – atnaujintas reitingas iš karto po „Topas taurė 2021“ varžybų.
Lietuvos vyrų smiginio rinktinę sudaro: Edgaras Grikšas, Tomas Bužonas, Laimis Zubavičius, Artūras Galdikas
Lietuvos moterų smiginio rinktinę sudaro: Kornelija Lušaitė, Sandra Rimkevičiūtė, Jolita Drąsutienė, Algina Juknaitė.
Taip pat be Lietuvos smiginio rinktinės komandos vyksta ir Lietuvos smiginio klubų komandos:
„TOPAS“ komanda – Sigitas Kvajauskas, Gintaras Gurauskas, Mindaugas Viskontas, Romualdas Jablonskis.
„DRAUGUŽIAI“ komanda – Mindaugas Lidžius, Algis Jekaitis, Aurimas Cirtautas, Mantas Karženauskas.
„SmiginisLT“ komanda – Kęstutis Žukas, Robertas Kasperavičius, Gytis Jasenauskas, Rytis Koncevičius.
„Dublis“ komanda – Artūras Dunda, Donatas Matijoška, Audrius Saulėnas, Justas Krilavičius.
„Auksinė strėlė“ komanda – Gintaras Nagevičius, Andrius Miežinskas, Egidijus Brazas, Albertas Puklevičius.

Linkime visiems mūsų šalies atstovams didžiausios sėkmės, taiklių mėtymų ir pergalingų žaidimų!

Daugiau informacijos rasite Estijos federacijos puslapyje
DALINTIS:   Facebook MySpace Buzz Digg Delicious Reddit Twitter StumbleUpon




Į puslapį  [1] 2 3 ... 57 58 59



LIETUVOS ČEMPIONATAS 2021

Kaunas - 2021.12.11-12

REGLAMENTAS
DALYVIŲ SĄRAŠAS
Registruokis dabar

Registruoja tik komandų vadovai visoms rungtims, atskirai registruojasi tik nežaidžiantys komandinės rungties.
Registracija varžybų vietoje 2021.12.11 8.30-9.30
Mintys
Jūs turite prisijungti, jei norite skelbti žinutes. Užsiregistruoti galite čia


Gintaras - 17.02.02 - 23:14
Pats nepasigiria-tai draugas pasakys: Osvaldas Kšanys uždarė legą 9 strėle!!! (per treniruotę su varžovu)

Romanas - 15.12.28 - 05:19
-čia- as apakes

Svecias - 15.02.27 - 00:03
Svecias - 15.01.17 - 23:42
Sveikinimai Renaciuk su 2v.!

jurgita - 14.12.06 - 09:38
Susirinkimas - būtinas. Jo laiką ir vietą kaip galima greičiau patikslinsime.


Pelėda 2021
Arunas 21.08.19 - 17:59
Pelėda 2021
Arvis 21.08.17 - 09:53
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Arvis 18.10.12 - 06:57
Keičiasi rinktinės formavimo taisyklės
Gintaras 18.10.10 - 13:45
Darius Labanauskas pateko į PDC pasaulio čempionatą
Gintaras 18.10.07 - 20:58
Smiginio Lietuvoje 2017 metais apžvalga
Ramūnas 18.01.25 - 11:34
Lithuanian Open rezultatai
smiginis 17.06.20 - 12:34
Lithuanian Open rezultatai
Kliwo 17.05.28 - 00:30
Senai tiek stebuklų nebuvo
Renata Vaikutienė 17.04.06 - 13:35
Federacijos Taurė 2017
Gintaras 17.03.26 - 22:00
Nariams
Vardas:

Slaptažodis:



[ ]
[ ]
[ ]
E-parduotuvė

Elektroninė darts inventoriaus parduotuvė smiginis.lt
LIETUVOS Reitingas
Lietuvos reitingas TOP 10
Atnaujintas 2021.11.30

VYRAI:
1 Laimis ZUBAVIČIUS 201
2 Mindaugas BARAUSKAS 177
3 Tomas BUŽONAS 164
4 Mindaugas VISKONTAS 120
5 Artūras DUNDA 105
6 Arūnas ČIPLYS 104
7 Ugnius JANKŪNAS 91
8 Sergej GONČAROV 85
9 Sigitas KVAJAUSKAS 79
10 Gintaras GURAUSKAS 70

MOTERYS
1 Milda ZDANAUSKAITĖ 197
2 Kornelija LUŠAITĖ 120
3 Asta JUKNIENĖ 72
4 Sandra RIMKEVIČIŪTĖ 69
5 Algina JUKNAITĖ 66
6 Jolita DRĄSUTIENĖ 56
7 Gerda MALDEIKYTĖ 41
8 Vida JABLONSKIENĖ 41
9 Eglė GALDIKAITĖ 34
10 Aurelija KRILAVIČIENĖ 25
10 Viliją VISKONTĖ 25
Darts Klubų Reitingas
atnaujinta 2020.12.15

1. SMIGINIS LT 958
2. Vilniaus LEGIONAS 863
3. Elektrėnų DUBLIS 662
4. Kretingos TOPAS 638
5. Mažeikių DARTS SK 632
6. Kauno TRAJEKTORIJA 512
7. Prienų STADIONAS 390
8. Šiaulių AUKSINĖ STRĖLĖ 360
9. Jonavos STRĖLĖ 181
10. Šakių TANDEMAS 166
11. Vilniaus APUOKAS 133
12. Vilniaus LEGAS 110
13. Prienų DVIDEŠIMTUKAS 29


Visi taškai
RSS transliacijos
Mūsų naujienosgalima transliuoti, naudojant rss.
rss1.0
rss2.0
rdf
Svetainių Talpinimas

Profesionalus svetainių talpinimas Lietuvoje - Serveriai.lt
Ieškoti Lietuvos Darts federacija
Nuoroda / Link to us