Elektrėnų Taurė 2020

Jau penktą kartą nuo klubo ,,Dublis“ įsikūrimo pradžios 2014 m. vyko Elektrėnų taurės turnyras, į kurį susirinko 103 smiginio sporto mėgėjai. Šiemet, deja, visi tik iš Lietuvos. Buvo malonu, kad iki finalinių kovų salėje netrūko žiūrovų bei palaikymo geriausiems varžybų žaidėjams.

Didžiausią staigmeną vyrų grupėje pateikė jaunasis talentas Laimis Zubavičius iš Kauno ,,Smiginio“ klubo, finale nugalėjęs labiau patyrusį ir tituluotą priešininką Mindaugą Barauską iš Prienų. Po įtemtų kovų trečiąsias vietas pasidalijo Laimio klubietis M. Lidžius ir mūsiškis ,,dublietis“ Artūras Dunda, kuriam pritrūko Fortūnos šypsnio sužaisti dar viename reitinginiame finale.
Moterų tarpe pajėgiausia buvo LT reitingo Nr.1 Kornelija Lušaitė, atstovaujanti Vilniaus ,,Legiono“ klubą, finale nugalėjusi Jolitą Drąsutienę iš Kretingos ,,Topo“. Trečiųjų vietų prizai buvo įteikti Sandrai Rimkevičiūtei ir Gerdai Maldeikytei iš to paties ,,Smiginio“.
Jaunimo tarpe Milda Zdanauskaitė (Kauno ,,Trajektorija“) džiaugėsi užtikrinta pergale prieš Andrių Pikiotą iš Vilniaus ,,Legiono“. 3-iąsias vietas pasidalijo broliai Domas ir Matas Barauskai.
Paguodos turnyre sėkmė lydėjo Liną Augulytę – Bukuvienę iš Vilniaus ,,Lego“ bei Valdas Račys iš ,,Legiono“.
Dėkingi esame visiems tvarkingiems žaidėjams 

 . Be abejo, klubiečiams, padėjusiems paruošti taikinius, Jörgen Brouwer už administracinį darbą. Ir visiems, prisidėjusiems prie tunyro organizavimo tariame nuoširdų Ačiū.
Iki pasimatymo spalio 10 d. Kaišiadoryse.

LENTELĖS:moterys – vyrai – jaunimas

X